Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń

Nissan Armada 2021, odświeżenie Armada, Armada 2021,

Odświeżony Nissan Armada 2021 z myślą o kolejnym roku modelowym, to podkręcony wygląd zewnętrzny, ulepszona stylistyka wnętrza i zastrzyk mocy o nieznanej jeszcze cenie.

Nowości Nissan Armada 2021

W nowym wydaniu Armada reflektory LED są teraz standardem, a światła do jazdy dziennej LED znajdują się na każdym rogu konsoli przedniej. Charakterystyczna kratka w kształcie litery V jest teraz szersza i ma bardziej skomplikowaną konstrukcję, dzięki czemu nie wygląda zbyt płasko.

Czytaj też: Kabina nowego Nissan Qashqai 2021 oficjalnie ujawniona
Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też: Nissan Note trzeciej generacji na 2021 rok modelowy

Idąc dalej, dolny pas ma metaliczne wykończenie, a jego kształt nawiązuje do świateł dziennych wokół świateł przeciwmgielnych (opcjonalnie LED). Z tyłu Nissan postawił na mniejsze zmiany pokroju skromnych poprawek w tylnych światłach i odnowionego zderzaka.

Po stronie napędu nadal w grę wchodzi 5,6-litrowy silnik V8, ale o zwiększonych możliwościach z 395 koni i 534 Nm momentu obrotowego do mocy 405 KM i 560 Nm. Jednostka nadal łączy się z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, a możliwości holowania opiewają na poziomie 3855 kg.

Czytaj też: Nissan Z Proto MUSI doczekać się tej wersji
Czytaj też:
Nowy Nissan Pathfinder wyrenderowany
Czytaj też:
Nissan Micra 2021. Widzicie różnice?

Wewnątrz znajduje się teraz nie 8-, a 12,3-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy o wyższej rozdzielczości, bo rzędu 1920 x 720 pikseli. System, który nim zarządza, może aktualizować dane mapy i oprogramowanie przez Wi-Fi, a na dodatek obsługuje bezprzewodowe Apple CarPlay.

Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń

W kabinie znajduje się również przeprojektowana konsola środkowa, którą pasażerowie mogą otwierać z przodu i z tyłu. Dodatkowo ten SUV jest standardowo wyposażony w pakiet bezpieczeństwa Nissana Safety Shield 360. Ten obejmuje adaptacyjny tempomat, ostrzeganie przed kolizją z przodu i asystenta utrzymania pasa ruchu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News