Reklama
aplikuj.pl

Nissan Micra 2021. Widzicie różnice?

Nissan Micra 2021, Micra 2021

Nissan Micra jeździ już po drogach od prawie czterech dekad, a w obecnej generacji jest już z nami od 2016 roku. Nadszedł więc odpowiedni moment na jego odświeżenie, aby był nadal godnym konkurentem dla innych modeli.

Co nowego w Nissan Micra 2021?

W rzeczywistości zaktualizowany Nissan Micra nie różni się zbytnio od swojego poprzednika, ale bystre oko dojrzy kilka wizualnych poprawek, które nadają modelowi bardziej dojrzały wygląd. Nissan postarał się jednak po stronie poziomów wyposażenia, jako że teraz Micra 2021 jest dostępna w pięciu różnych wydaniach.

Czytaj też: Nissan Qashqai 2021 na oficjalnym zwiastunie
Czytaj też: Chociaż to koniec dla Mustang Shelby GT350, nie mamy co rozpaczać
Czytaj też: Przyspieszenie Forda Mustanga Mach-E GT dorównuje cacku Tesli

Najważniejszą wiadomością w przypadku Micry na 2021 rok jest dodanie klasy N-Sport jako stałego członka rodziny, który dołączył razem z N-Design do wcześniejszego pakietu Visia, Acenta i Tekna.

Jak skomentował premierę Ekaterina Apushkina, dyrektor generalna ds. marketingu samochodów miejskich w Nissan Europe:

W odświeżonej ofercie na 2021 rok udoskonaliliśmy to, za co ludzie kochają Micrę. Ułatwiliśmy klientom dopasowanie się do idealnej wariantu, a następnie nadanie mu [nowej Micrze] własnego, niepowtarzalnego charakteru dzięki opcjom dostosowywania.

Czytaj teżSilnik Mustanga Shelby GT500 do kupienia? Ford zawalczy na rynku V8
Czytaj też: Szef Forda obiecał coś ważnego dla rynku elektrycznych samochodów
Czytaj też: Ford zmienia Mustanga Mach-E dla nas, Europejczyków

Nadal jedynym dostępnym silnikiem dla Micra 2021 jest trzycylindrowy silnik z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra, spełniający najnowsze europejskie normy emisji spalin Euro 6D. Nissan obiecuje w tej najnowsze jwersji „ulepszoną krzywą dostarczania momentu obrotowego”, która zapewni „lepsze właściwości jezdne przy mniejszej liczbie zmian biegów”.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News