Reklama
aplikuj.pl

Kabina nowego Nissan Qashqai 2021 oficjalnie ujawniona

Kabina nowego Nissan Qashqai 2021, kabina Qashqai 2021, zwiastuny kabiny Qashqai 2021,

Wprowadzony w 2013 roku Qashqai zmierza do nowej generacji, a dziś Nissan pochwalił się zwiastunami bardziej przestronnej kabiny tego crossovera na 2021 rok.

Kabina nowego Qashqaia na zwiastunie

Począwszy od lewej do prawej, nowy Qashqai jest wyposażony w w pełni cyfrowy 12,3-calowy zestaw wskaźników, który można konfigurować na wiele sposobów, a także w 10,8-calowy wyświetlacz head-up w najbardziej zaawansowanych wersjach wyposażenia. Nissan twierdzi, że to największy HUD w tym segmencie.

Czytaj też: SUV Nissan Armada 2021 na zwiastunie
Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też: 
Nissan zapowiada kolejny samochód. To SUV z korzeniami pickupa

Najważniejszą zmianą w układzie deski rozdzielczej jest nowy, dziewięciocalowy ekran dotykowy, który znajduje się na konsoli środkowej. Obsługuje Android Auto i Apple CarPlay, z których ten ostatni działa bezprzewodowo, a wybór droższej wersji modelu zagwarantuje obecność 10-głośnikowego systemu dźwiękowego Bose z subwooferem zamontowanym w bagażniku.

Czytaj też: Nowy Nissan Pathfinder wyrenderowany
Czytaj też: Nissan Qashqai 2021 na oficjalnym zwiastunie
Czytaj też: Nissan Micra 2021. Widzicie różnice?

Lista nowości technologicznych obejmuje bezprzewodowe ładowanie, przednie i tylne porty USB (w tym USB-C), a także integrację z Amazon Alexa i raporty o stanie pojazdu. Dostępna jest również aplikacja na smartfony NissanConnect, która umożliwia zdalne sterowanie.