Reklama
aplikuj.pl

Co nowego w Nissan Kicks 2021?

Nissan Kicks 2021, Kicks 2021, nowości Kicks 2021

Oto i on, mały crossover o przyzwoitym charakterze, ale już w odświeżonym wydaniu. Nissan Kicks 2021 zaliczył bowiem lifting zyskując całkiem sporo.

Premiera Nissan Kicks 2021

Podwójnej kratki w kształcie „V” nie mogło zabraknąć na pokładzie tego odświeżenia, które znacząco zwiększyło wielkość swojego grilla V-Motion. Nowości dotyczą też reflektorów LED i bardziej ostrego zderzaka przedniego, co łączy się, aby wspólnie nadać modelowi mocniejszy wygląd. Model SR jest również wyposażony w standardowe światła przeciwmgielne LED.

Czytaj też: Kabina nowego Nissan Qashqai 2021 oficjalnie ujawniona
Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też: Nissan Note trzeciej generacji na 2021 rok modelowy

Na tyle Nissan Kicks 2021 nie różni się jednak zbytnio, bo nowość obejmuje tylko pasek LED na pokrywie bagażnika i nieco zaktualizowany zderzak. Więcej na szczęście dzieje się wewnątrz, gdzie znalazły się nowe materiały dla siedzeń i drzwi, jak również Apple CarPlay i Android Auto w standardzie.

Chociaż zegar ciągle pozostaje analogowy (tuż obok wyświetlacza z paliwem i obrotami), cały system jest dostępny na podstawowym 7-calowym ekranie dotykowym lub nowym opcjonalnym 8,0-calowym ekranie infotainment. Większy ekran jest dostępny tylko w wersjach SV i SR. W kabinie nadal znajdują się trzy porty USB, ale wykończenia SV i SR po raz pierwszy radzą sobie również z portem USB-C.

Napęd Kicks 2021

W kwestii silnika nadal mamy do czynienia z czterocylindrową jednostką o pojemności 1,6 litra, która zapewnia moc rzędu 165 koni mechanicznych i 154 Nm momentu obrotowego. Moc ta jest przekazywana przez bezstopniową skrzynię biegów Xtronic wyłącznie na przednie koła. Jedynymi poprawkami wydajności są ulepszone hamulce w wersji SV i SR.

Czytaj też: Nissan Z Proto MUSI doczekać się tej wersji
Czytaj też:
Nowy Nissan Pathfinder wyrenderowany
Czytaj też:
Nissan Micra 2021. Widzicie różnice?

Podobnie jak w zeszłym roku, Nissan Kicks 2021 będzie oferował w chwili premiery trzy różne wykończenia: S, SV, SR z dostępnym pakietem Premium w wersji SR. Ceny i dokładna data wjechania na rynek, to ciągle tajemnica.