Reklama
aplikuj.pl

Nowa funkcja Microsoft Teams – wyciszanie uczestników spotkania jednym przyciskiem

nowa funkcja Microsoft teams, Microsoft teams ankiety, Microsoft teams funkcje, Microsoft teams aktualizacja

Nowa funkcja Microsoft Teams to przede wszystkim wielkie ułatwienie dla nauczycieli. Teraz bez potrzeby moderacji będą mogli masowo wyciszać uczestników spotkania.

Nowa funkcja Microsoft Teams idealna dla nauczycieli

Nauczyciele w wielu krajach muszą mierzyć się z koniecznością nauczania zdalnego, a dobrze wiemy, że uczniowie rzadko potrafią utrzymać spokój na lekcjach, a co dopiero w czasie, gdy są w swoich domach. Dlatego nowa funkcja Microsoft Teams będzie sporym ułatwieniem podczas nauczania zdalnego. Nauczyciele dostaną teraz możliwość masowego wyciszania uczestników spotkania bez konieczności moderowania i przerywania istniejącej konwersacji. W łatwy i szybki sposób będzie można odciąć mikrofony uczniom i w spokoju prowadzić lekcję.

Czytaj też: Aplikacja Twój telefon pozwoli usunąć zdjęcia z telefonu
Czytaj też: Aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe dostała bardzo atrakcyjną funkcję
Czytaj też: Zmiany w regulaminie Allegro – Smart za pobraniem i kilka innych nowości

Microsoft Teams w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularnych. Według danych każdego dnia korzysta z niego przeszło 115 mln osób, więc ciężko się dziwić, że aplikacja stale dostaje nowe funkcje i udogodnienia dla użytkowników.

Wyciszanie uczestników dostępne jest obecnie jedynie w wersji komputerowej programu, więc na aplikacjach nie można z tej funkcji skorzystać. Microsoft rozpoczął wdrażanie nowej opcji już w październiku, więc większość użytkowników już powinna ją mieć u siebie.