Reklama

Nowa Skoda Fabia wyszpiegowana z produkcyjnym nadwoziem

Nowa Skoda Fabia wyszpiegowana,Nowa Skoda Fabia, skoda fabia nowej generacji

W Czechach dostrzeżono dwa prototypy nowego modelu Skoda Fabia nowej, czwartej generacji, jadące sobie w spokoju z korpusem produkcyjnym.

Skoda Fabia wyszpiegowana

Pojazdy testowe, złapane przez Portál Řidiče na autostradzie D11 w Czechach, zdawały się mieć wszystkie finalne elementy konstrukcyjne. Na ich podstawie możemy wysunąć wnioski, że Skoda Fabia czwartej generacji wydaje się odrobinę większa niż poprzedni model i jest najnowszą Skodą, która przeszła na poziome tylne światła rozciągające się na tylną klapę.

Czytaj też: Czy kombi Skoda Fabia przetrwa?
Czytaj też: Skoda trafiła w dziesiątkę. To powinien mieć każdy samochód
Czytaj też: Skoda Fabia Monte Carlo 2021 – tak może wyglądać

Względem poprzednika profil boczny wydaje się znajomy, ale klamki drzwi zostały przesunięte nieco niżej, a okrągły korek wlewu paliwa ma teraz kształt prostokąta (via Motor1). Słupek C wydaje się z kolei nieco szerszy niż wcześniej i może to wskazywać, że nowa Fabia będzie nieco dłuższa. Zdjęcia zdają się też potwierdzać obecność świateł LED i większy spojler dachowy.

Czytaj też: Ta Skoda nie trafi do sprzedaży. Szkoda, bo marce brakuje odważnych modeli
Czytaj też: To prototypowa Skoda Fabia nowej generacji, czy odświeżony VW Polo?
Czytaj też: Skoda Enyaq GT w wydaniu coupe na zdjęciach

Jeśli z kolei idzie o dostępne już oficjalne informacje na temat Fabii nowej generacji, wiemy już, że ta zadebiutuje w 2021 roku. Doczeka się wydania hatchback, ale też kombi, podczas gdy silniki będą sprowadzać się jedynie do trzycylindrowych silników benzynowych z turbodoładowaniem i bez niego w towarzystwie skrzyni manualnych oraz DSG. Hybrydy z kolei są ponoć wykluczone.