Reklama

Nowa Toyota Aygo pokazuje jeszcze więcej na zdjęciach

Nowa Toyota Aygo, Toyota Aygo, nowe Aygo, zdjęcia Toyota Aygo

Toyota jednak nie zaprzestanie produkcji tego modelu, co potwierdzają obecnie testowane prototypy. Co tym razem pokazuje nowa Toyota Aygo?

Nowa Toyota Aygo na zdjęciach

Testy miały miejsce w zimowych warunkach gdzieś w północnej Europie, a nowa Toyota Aygo wydaje się być na zaawansowanym etapie rozwoju. Chociaż kamuflażu jest sporo, to najpewniej patrzymy już na finalne albo prawie finalne seryjne nadwozie, reflektory i tylne światła. Dziwny dach? Nic dziwnego – to półcienne płótno, które będzie opcją w nowej generacji.

Czytaj też: Oto hipersamochód Toyota GR010 Le Mans
Czytaj też: Dwudrzwiowy kabriolet z Modelu S Tesli
Czytaj też: Rzućcie okiem na rewolucyjne strukturalne baterie Tesli

Te zdjęcia ujawniają, że Aygo nowej generacji jednak nie zmieni swoich korzeni i nadal będzie oferował tradycyjny styl nadwozia w pięciodrzwiowym układzie. Więcej szczegółów poznamy oczywiście bliżej premiery, która powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Toyota C+pod, czyli 12 elektrycznych koni i nadwozie z plastiku
Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: 
Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

Początkowo nowe Aygo będzie wypuszczane na rynek z najpewniej trzycylindrowymi silnikami benzynowymi, ale z czasem Toyota powinna postarać się o zupełnie elektryczny układ napędowy. Kiedy z kolei nastąpi debiut nowej generacji Aygo? Coś czujemy, że do tego dnia dzieli nas jeszcze co najmniej 12 miesięcy.