WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe BMW Serii 2 dostrzeżone na Nurburgring w wydaniu M

Nowe BMW Serii 2 dostrzeżone na Nurburgring w wydaniu M

BMW Serii 2, to swojego rodzaju przystań dla wszystkich, którzy za kółkiem lubią poczuć się, jak prawdziwi kierowcy. Możemy tylko się cieszyć z tego, że jego nowe wydanie nadchodzi wielkimi krokami, co potwierdzają nowe fotki.

Jako że samochody stają się coraz większe i cięższe, BMW serii 2 pozostaje wyborem dla entuzjastów poszukujących zwinnego i kompaktowego samochodu sportowego. Na szczęście model nowej generacji będzie trzymał się układu napędu na tylne koła, dzierżąc ciągle jedną parę drzwi w wydaniu Coupe.

To nowe BMW 2 Coupe w pełnym kamuflażu pojawiło się właśnie na Nurburgring (via Motor1) i wygląda na praktycznie gotowy do produkcji model. Mało tego, najpewniej jest to podkręcone wydanie M Performance, o czym świadczą kanciaste końcówki wydechu, duże felgi, masywne hamulce i srebrne obudowy lusterek. Co jak co, to musi być model M240i.

Czytaj też: Mercedes zapowiada coś wielkiego z wodorem w roli głównej

Ten prototyp występuje oczywiście z klatką bezpieczeństwa, która zniknie z produkcyjnego modelu, chyba że doczekamy się wariantu M2 CSL. Światowa premiera nowego BMW coupe serii 2 prawdopodobnie odbędzie się w 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News