WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe logo Messengera to tylko początek zmian

Messenger to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych stąd ciągle zmiany, jakie Facebook stara się w nim wprowadzać. Nowe ulepszenia rozpoczyna zmiana logo.

Koniec niebieskiego logo Messengera

Niebieski dymek rozmowy był logiem Messengera przez bardzo długi czas. I choć nadal jego kształt się nie zmienia, to kolorystyka już tak. Jest to konsekwencją zmian, jakie firma w ostatnim czasie wprowadza i integracji Messengera z komunikatorem Instagram Direct. I to właśnie odzwierciedla nowe logo, które oprócz klasycznego niebieskiego koloru kojarzonego z Facebookiem ma również fiolet i róż, które mają symbolizować Instagram. Kolory się przenikają tak jak oba komunikatory.

Ale nie tylko logo ulegnie zmianie. Wśród nowości wielu z Was zapewne zauważyło możliwość dodawania personalizowanych reakcji w wiadomościach. Do tego dochodzi zapowiadana przez Facebook możliwość wspólnego oglądania filmów na platformie w ramach Watch Together. Dodanych zostanie również wiele naklejek i stylów wiadomości, a także możliwości modyfikacji tła konwersacji.

Czytaj też: Google Pay bez autoryzacji PIN-em – ważna zmiana dla wszystkich użytkowników

Czytaj też: Microsoft Teams z nowymi funkcjami

Czytaj też: Microsoft Edge zyskuje zupełnie nowe funkcje

I o ile integracja Messengera z Instagramem przebiega stopniowo, więc nie każdy jeszcze może z tego korzystać, tak wdrażanie nowych funkcji na Messengerze ma mieć charakter globalny. W najbliższym czasie wszyscy powinni móc możliwość cieszenia się nowymi funkcjami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News