Reklama
aplikuj.pl

Nowe Subaru BRZ z pierwszą zapowiedzią i orientacyjną datą premiery

Subaru BRZ, BRZ nowej generajci, Subaru BRZ EUropa

Subaru zakończyło produkcję BRZ pierwszej generacji pod koniec lipca, nie wdając się nawet w najmniejsze szczegóły odnośnie jego następcy. Jednak ten miesiąc przyniósł pierwszą oficjalną informację na jego temat.

Zwiastun nowego Subaru BRZ

Zwiastun opublikowany w mediach społecznościowych zapowiada światową premierę „zupełnie nowego” samochodu sportowego Subaru jeszcze tej jesieni, co sugeruje premierę coupe BRZ z napędem na tylne koła w listopadzie.

Poniżej przedstawiamy pierwszy zwiastun tego modelu, na którym widzimy tylko felgę oraz fragment zakamuflowanego nadwozia, który ujawnia poszerzone progi boczne, wnękę powietrza dla chłodzenia hamulców i dziwny „prostokątny” wygląd nadkola.

Subaru BRZ 2021 plotki

Niestety nie wiemy nic więcej na temat nowego BRZ od Subaru. Plotki (via Motor1) wspominały coś o turbodoładowaniu, ale ostatnio straciły na sile, kiedy dotarły do nas informacje, że BRZ i mająca z nim wiele wspólnego Toyota 86, pozostanie przy wolnossących silnikach.

Ponoć w grę ma wejść 2,4-litrowy czterocylindrowy Subaru FA24 o mocy 217 koni mechanicznych i momencie obrotowym 240 Nm. Uważa się, że klienci będą mogli wybierać między sześciobiegową manualną skrzynią biegów przeniesioną z obecnego modelu lub nowo opracowanym automatem dostosowanym do samochodów sportowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News