Od września trwają prace nad filmowym rebootem znanego serialu z lat 70. Choć jeszcze nie dostaliśmy zwiastuna, to reżyserka, Elizabeth Banks, opublikowała nowe zdjęcie zza kulis filmu Aniołki Charliego.

Aniołki Charliego to serial, który był emitowany w latach 70. i bił wówczas rekordy popularności. W 2000 i 2003 roku powstały dwa filmy kinowe o agentkach pracujących dla tajemniczego milionera Charliego. Tegoroczna ekranizacja będzie rebootem serii, a w głównych rolach zobaczymy Kristen Stewart, Naomi Scott i Ellę Balinską. Bohaterki będą pracować w agencji detektywistycznej Charliego Townsenda, czyli trzon historii jest z grubsza ten sam co w oryginale. Jednak zgodnie z udostępnianymi informacjami dostaniemy bardziej prowokacyjną, a przede wszystkim poważniejszą produkcję. Film będzie też pozbawiony znanego z serialu kiczu.

Czytaj też: Ile potrwa film Avengers: Endgame?

Reżyserka filmu, Elizabeth Banks, opublikowała nowe zdjęcie zza kulis filmu Aniołki Charliego pokazując tym samym główne bohaterki.

Nowe zdjęcie zza kulis filmu Aniołki Charliego

Można spodziewać się jakiejś sceny w filmie, w której Aniołki wystąpią właśnie w takich strojach. Szczegółów fabuły na razie nie udostępniono, tak samo jak zwiastun. Możliwe, że w przeciągu najbliższych tygodni ulegnie to zmianie.

Wiemy jednak, że premierę Aniołków Charliego zaplanowano w USA na 1 listopada 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze kiedy film trafi do polskich kin.

Czytaj też: Czy tak brzmi tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen?

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej