WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy tak brzmi tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen?

Choć zwieńczenie nowej trylogii Gwiezdnych Wojen zadebiutuje w grudniu, nadal nie poznaliśmy tytułu filmu. W sieci pojawiło się sporo spekulacji, ale są to tylko domysły i teorie, bez podparcia w oficjalnych informacji. Jednak jeden z fanów twierdzi, że znalazł wyciek udostępniając screen. Czy tak brzmi tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen?

Według użytkownika Reddita, którzy pogrzebał w kodach źródłowych na stronie StarWars.com tytuł IX Epizodu brzmi:

Star Wars: Balance of the Force.

Czy tak brzmi tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen?

Te potencjalne odkrycie pojawia się w sieci zaledwie kilka dni po tym, jak aktor wcielający się w C-3PO, Anthony Daniels, zapowiedział, że nadchodzi „coś niesamowitego”. Zachęcał też fanów, by pozostawali czujni. Wątpliwe jest jednak, że właśnie o ten wyciek mu chodziło, więc fani traktują to z przymrużeniem oka.

Czytaj też: Serial Legion zakończy się po trzecim sezonie

Jednak patrząc na ten potencjalny tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen trzeba przyznać, że jest on całkiem prawdopodobny. Oczywiście, Balance of the Force nie zachwyca, ale pasuje do całości. Musimy jednak pamiętać, że nie jest to potwierdzona informacja i trzeba poczekać na oficjalne ujawnienie tytułu. Zapewne tak jak w przypadku Avengers: Endgame, pojawi się on wraz z pierwszym zwiastunem.

Nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się trailera, a w raz z nim tytułu filmu. Najpierw spekulowano, że pojawi się on podczas Super bowl wraz z kilkoma innymi. Tak się nie stało, więc kolejną prawdopodobną datą jest 11 kwietnia, kiedy w Chicago odbędzie się święto Star Wars.

IX Epizod Gwiezdnych Wojen trafi do kin 19 grudnia.

Czytaj też: Finał Gry o Tron będzie przełomowy. Tak przynajmniej twierdzi Kit Harington

Źródło: cbr.com