Reklama

Nowi Mutanci – Magik kontra demoniczne stwory na nowych zdjęciach

Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Nowi Mutanci, New Mutants, Nowi Mutanci zwiastun, Nowi Mutanci premiera, X-Men

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z Nowych Mutantów i trzeba przyznać, że są one najciekawsze ze wszystkich dotychczasowych. Zobaczcie sami!

Czytaj też: Love life – Anna Kendrick na zwiastunie serialu od HBO Max

Do tej pory zwiastuny Nowych Mutantów ujawniały niewiele fabuły utrzymując nas w przeświadczeniu, że największym zagrożeniem dla bohaterów będą osoby, które zamknęły ich w ośrodku. Nowe zdjęcia pokazują, że czeka ich coś znacznie gorszego. Zobaczcie jakie demoniczne stwory będą zagrażać Nowym Mutantom.

Zdjęcia przedstawiają Magik walczącą z jakimś ogromnym niedźwiedziem i potwora, który ewidentnie będzie chciał kogoś zjeść.

Nowi Mutanci to dość pechowa produkcja, która do kin miała trafić dwa lata temu, jednak z powodu przeróżnych problemów premiera została zaplanowana na 3 kwietnia tego roku. I, niestety, znowu anulowano tę datę. Obecnie New Mutants ponownie znajduje są zawieszeniu i nie wiemy kiedy będziemy mogli w końcu zobaczyć ten film.

Przypomnijmy, że produkcja opowie historię piątki młodych mutantów przetrzymywanych w zamkniętym ośrodku wbrew ich woli. W tajemniczym szpitalu odkrywają swoje umiejętności i za wszelką cenę pragną uciec z zamknięcia. Z tego co nam wiadomo Nowi Mutanci nie będą mieli związku z poprzednimi filmami o X-Menach.

W rolach głównych: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News