WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Może Nowy Jork w Spider-Man na PS5 będzie się szybko ładował. Ale jak wygląda!

Nowy Spider-Man Miles Morales zachwyci technologicznym przeskokiem na dyski SSD. A to dopiero początek.

Kilka nowych informacji na temat Spider-Man Miles Morales na PS5! Tym razem pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące technologicznych aspektów produkcji.

Wszyscy dobrze wiemy, że nowy Spider-Man Miles Morales sporo zyska dzięki dyskowi SSD. Żadnych ekranów ładowania, a do tego Miles Morales będzie mógł pędzić przez Nowy Jork szybciej niż Peter Parker. Parkera na PS4 ograniczała prędkość dysku, który nie mógł wczytywać miasta szybciej.

Czytaj też: Świat Ratchet and Clank: Rift Apart to nie fejk. A pada będziecie muskać

Brian Horton z Insomniac Games podkreśla jednak, że to tylko jedna z kilku rzeczy jakie zyskamy dzięki dyskowi SSD w PS5. Całe miasto, oprócz tego, że może się szybciej ładować, może też być bardziej szczegółowe. Dzięki temu każda dzielnica stanie się wypełniona detalami, którymi wcześniej po prostu nie mogła być zapełniona.

Deweloper stwierdził również, że to dopiero początek odkrywania tego co nas czeka dzięki dyskowi PS5. Zespół dopiero odkrywa różne możliwości i niektóre z nich wymagają jeszcze dopracowania. Na przestrzeni nowej generacji będziemy widzieli coraz to lepsze sposoby na wykorzystanie sprzętu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News