WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowy konfigurator pozwoli Wam stworzyć wymarzonego McLarena GT

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie chciałby swojego prywatnego McLarena. Zwłaszcza tego w sportowym wydaniu z myślą o długich podróżach, który został ujawniony przed kilkoma dniami. Wcześniej mogliśmy podziwiać jego możliwości i dodatki, a teraz możemy zająć się stworzeniem tego wymarzonego McLarena GT.

Czytaj też: Utrzymanie Lamborghini Countach w świetnym stanie jest istną udręką

Oczywiście takie coś można potraktować zarówno jako zabawę, ale również jako coś, co położy podwaliny pod finalne zamówienie samochodu. Chyba że tamtejsze zmiany są dla kogoś zbyt subtelne i koniecznie chce unikalnego McLarena – wtedy może skonsultować się z oddziałem MSO i stworzyć naprawdę unikatowego GT. Oczywiście za słoną opłatą.

Jak można się spodziewać, istnieje wiele opcji dostosowywania dla potencjalnych nabywców. Zaczynasz od trzech poziomów wykończenia: Standard, Pioneer lub Luxe. Stamtąd możesz wybrać kolory, pakiety i szereg opcji. Dostępnych jest obecnie 30 różnych kolorów lakieru, a także dwa wzory kół i pięć kolorów zacisków hamulcowych. Wybierz poziom wykończenia „Luxe”, a otrzymasz sześć wewnętrznych motywów do wyboru, od Jet Black po dwukolorowe Porcelane i Ink Blue.

Samodzielne opcje obejmują hamulce z ceramiki węglowej, sportowy układ wydechowy, gaśnicę i zestaw bagażowy marki McLaren zamontowany w schowkach GT. Możesz wybierać między trzema różnymi rodzajami dachów: malowany na czarno metalowy element, panoramiczne przyciemniane szkło lub elektrochromowy panoramiczny element, który może przyciemnić szkło za naciśnięciem jednego przycisku.

Czytaj też: Aż trudno uwierzyć, że pod czymś takim znajduje się Datsun 240Z za 1100$

Źródło: Road and track, McLaren