Reklama
aplikuj.pl

Nowy odkurzacz Dreame XR w wyjątkowej ofercie

Breame xr 2

Bezprzewodowe odkurzanie nie jest już nowością, jednak nowa propozycja od Dreame – Dreame XR to idealny kompromis między efektywnością a ceną. Odkurzacz 5 w 1 zapewnia cichą pracę, niezwykłą wszechstronność wykorzystania oraz najwyższy standard czystości. Dla osób, które kupią urządzenie między 8:00 11 listopada a 8:00 13 listopada przygotowane zostały wyjątkowe zniżki i nagrody.

Odkurzacz Dreame XRsilnik klasy lotniczej i aż do 99,98% usuniętych zanieczyszczeń

Od lat rynek odkurzaczy bezprzewodowych rozwija się, przez co urządzenia te coraz częściej trafiają do naszych domostw. W ostatnim w czasie można zauważyć znaczy wzrost ofert nowych marek, które postanowiły podążyć w tym kierunku. Wśród nich wyróżnia się między innymi firma Dreame. Dzięki szybkiemu rozwojowi, Chiński producent w krótkim czasie rozwinął skrzydła i dzisiaj może stawiać na innowacje oraz wyznaczać nowe standardy.

W swojej ofercie firma posiada pełen zakres produktów, od niskobudżetowych rozwiązań, do tych najbardziej zaawansowanych. Dreame XR celuje w sam środek skali oferując wysoką jakość pracy w rozsądnej cenie. Dzięki funkcjonalności 5 w 1 oraz wykorzystaniu innowacyjnego rozwiązania Systemu MES to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdym domostwie – od klasycznego M2 po wielkopowierzchniowe wille.

Już od jutra, tj. 11 listopada od godziny 8:00 do piątku 13 listopada 8:00, odkurzacz będzie można nabyć w ramach wyjątkowej promocji za prawie połowę ceny, tj. za 191,49 dolarów amerykańskich (po wykorzystaniu dostępnego kuponu na 8 dolarów), wyłącznie w sklepie MC Tech. Jednak to nie wszystko. W trakcie trwania promocji, przewidywane są dodatkowe bonusy – 5 osób, które kupią odkurzacz w wyznaczonym terminie, będzie miało szansę otrzymać za darmo  telewizor XiaoMi TV! Oprócz tego, spośród 100 pierwszych nabywców Dreame XR zostanie wylosowanych 50 osób, które otrzymają go całkowicie bezpłatnie.

Czytaj też: Wyciekł prototyp Microsoft Surface Pro 8
Czytaj też: AMD Radeon RX 6800 XT vs GeForce RTX 3070 na zdjęciach
Czytaj też: OnePlus 9 trafi na rynek w trzech wersjach


Cicho, wszechstronnie i wyjątkowo dokładnie

Odkurzacz skonstruowano z wykorzystaniem 5 etapów filtracji cząstek, dzięki czemu Dreame XR usuwa aż do 99,98% zanieczyszczeń. Ponadto, korzystanie z Dreame XR to czysta przyjemność. Jednym z elementów, dzięki którym jest to możliwe, jest kompleksowy system wygłuszający, składający się z 6 etapów, przez co urządzenie pracuje niezwykle cicho.

Konstrukcja Dreame XR zapewnia maksymalną efektywność ssania, dzięki wykorzystaniu niezależnych silników do szczotek. Nawet głębokie czyszczenie dywanów nie jest już problemem. Urządzenie wyposażone jest w 5 wymiennych końcówek do różnego rodzaju powierzchni oraz elastyczną rurę przedłużającą:

 • Szeroką szczotkę do dywanów;
 • Miękką szczotkę rolkową;
 • Szczotkę 2w1 między innymi do czyszczenia sofy;
 • Wąską szczotkę 2w1 do odkurzania szczelin;
 • Szczotkę dedykowaną do usuwania roztoczy i alergenów;
 • Elastyczną miękką rurę do wykorzystania w trudno dostępnych miejscach lub w samochodzie;

Dzięki swojej niewielkiej wadze – 1,5 kg oraz ergonomicznej konstrukcji, Dreame XR łatwo poradzi sobie z odkurzaniem w nawet trudno dostępnych miejsc. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania na każdym etapie. Stacja ładująca jest niezwykle kompaktowa, wszystkie elementy i akcesoria wymienia się jednym ruchem, a czyszczenie całości nie sprawie najmniejszych problemów.

Czytaj też: Test odkurzacza Dreame V11
Czytaj też: 360 S9 – test robota sprzątającego
Czytaj też: Test Samsung AirDresser. Szafa parowa jak powiew luksusu

Silnik Dreame XR opracowany przez inżynierów lotniczych

Zespół Badań i Rozwoju Dreame pracował 3 lata, aby stworzyć silnik zintegrowany z najnowszą technologią wykorzystywaną w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym. Rozwiązanie Space 3.0 Turbo host precision Motor osiąga nawet 100 000rpm i moc na poziomie 450W. Dzięki temu, odkurzacz charakteryzuje się niespotykaną w tym segmencie mocą ssania i efektywnością pracy. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w inteligentny system MES (Motor Electric SmartCool), który gwarantuje wyższą jakość pracy i znacząco dłuższą żywotność baterii.

To pierwsze wykorzystanie systemu MES w odkurzaczu. Rozwiązanie to pozwala na skoordynowanie działania silnika, akumulatora oraz samoregulującego systemu chłodzenia powietrzem. W efekcie Dreame XR jest urządzeniem o znaczenie dłuższej żywotności, z baterią o mocy 2500mAh, która pozwala na pracę do 60 minut i odkurzenie powierzchni nawet 400m2.  

Odkurzacz Chińskiego producenta to swoisty mariaż wydajności, nowoczesności, innowacyjnych rozwiązań i doskonałego stosunku jakości do ceny. Dreame XR sprawdzi się w każdym domu, a jego zakup w najbliższym czasie, tj. między 11 a 13 listopada, to propozycja bez konkurencji. Warto więc zapoznać się z pełną specyfikacją urządzenia oraz ofertą promocyjną w sklepie MC Tech Store w TYM MIEJSCU.

Dane techniczne odkurzacza Dreame XR:

 • Numer modelu: VVN4
 • Napięcie: 25.2V
 • Moc: 450W
 • Pojemność baterii: 2500mAh
 • Czas ładowania: ok. 3,5h
 • Pojemność pojemnika na kurz: 0,5L
 • Silnik: Space 3.0 Turbo host precision Motor
 • Moc ssania: 140 AW
 • Siła ssania: 22Kpa
 • Stopień próżni: 22000 Pa
 • Czas działania na jednym ładowaniu: do 60 minut (w trybie standardowym)
 • System filtracji: Pięciostopniowa
 • Głośność: do 68dB (A)
 • Częstotliwość obrotów silnika: 100 000rpm
 • Waga: 1.5 kg