Reklama
aplikuj.pl

Nowy Strażnik Teksasu dostał logo, a ono zdradza tytuł serialu

Strażnik Teksasu reboot, Strażnik Teksasu Jared Padalecki, Walker serial, Walker logo

O reboocie Strażnika Teksasu informowaliśmy Was już od jakiegoś czasu. W końcu stacja The CW zaprezentowała nowe logo, a wraz z nim i tytuł serialu.

Czytaj też: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – zobaczcie zdjęcia z filmu

Po 15 latach przyszedł koniec serialu Supernatural. Obecnie jeszcze kilka odcinków czeka na emisję, ale tak czy inaczej to już finał. Nic więc dziwnego, że Jared Padalecki, jedna z gwiazd serii, szukał innej roli. Padło na reboot Strażnika Teksasu, w którym wcieli się w tytułowa rolę. Kultowy serial doczekał się nowej wersji. Stacja The CW zapowiada, że będzie to pełny reboot znanego serialu, więc nie spodziewajmy się gościnnych występów Chucka Norrisa, czy innych gwiazd. Na razie zamówiono pierwszy sezon i od jego przyjęcia będzie zależało czy dostaniemy kolejne.

Jared Padalecki wcieli się w Cordella Walkera, który po śmierci żony wraca z dwójką dzieci do domu w Austin. Nie było go tam kilka lat i na miejscu wiele rzeczy uległo zmianie. Walker stanie przed koniecznością naprawy relacji z rodziną i dogadania się z partnerka w nowej pracy. Śmierć żony nie daje mu jednak spokoju i zaczyna nabierać podejrzeń co do jej zgonu.

Udostępnione przez The CW logo i plakat pokazują, że serial będzie nosił tytuł Walker, czyli skróconą nazwę oryginału.

Strażnik Teksasu reboot, Strażnik Teksasu Jared Padalecki, Walker serial, Walker logo

Premierę zapowiedziano na styczeń 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News