Reklama
aplikuj.pl

Just Cause 4 za darmo! Kiedy Epic Games Store zwariuje?

just cause 4, avalanche studios

To jest niemożliwe jakie gry są oferowane za darmo w Epic Games Store. Kolejny tytuł rozłożył mnie na łopatki.

Just Cause 4 za darmo? Aż ciężko w to uwierzyć. Grę co prawda można zgarnąć w Xbox Game Pass, ale jednak za abonament Microsoftu trzeba zapłacić. A tutaj… kompletnie za darmo!

Epic jest bezlitosne jeśli chodzi o zachęcanie nas do kupowania gier w Epic Games Store. Tym razem firma oferuje dwa tytuły, które ukradną z Waszego życia wiele godzin.

Wheels of Aurelia

Wyrusz na wciągającą wycieczkę drogową przez piaszczyste zachodnie wybrzeże Włoch w hucznych latach siedemdziesiątych XX wieku. Grając jako Lella, odważna i żywiołowa kobieta, doświadczysz widoków i dźwięków typowych dla tych burzliwych czasów w historii Włoch, odkrywając jednocześnie wydarzenia z przeszłości bohaterki.

Just Cause 4

W Just Cause 4 niezależny agent Rico Rodriguez ląduje w Solis, aby za wszelką cenę poznać prawdę o swojej przeszłości. Wskocz do pełnego akcji otwartego świata i siej chaos za pomocą bogatego arsenału uzbrojenia, pojazdów i wyposażenia.

Zarówno Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia pobierzemy od 16 do 23 kwietnia.

Czytaj też: Wkrótce powinniśmy poznać dodatki do Cyberpunk 2077

Wcale kilka miesięcy temu nie kupiłem Just Cause 4 za około 100 złotych na PlayStation 4. Wcale… To nie ja płacze. To mój portfel płacze. Pocieszam się tylko, że zgarnąłem wtedy wersję z dodatkami… które były strasznie słabe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News