WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun filmu Ciche miejsce 2 – tu każdy dźwięk oznacza śmierć

Paramount zaprezentował najnowszy zwiastun horroru Ciche miejsce 2, który kontynuuje historię niedobitków rodziny Abbottów żyjących w świecie zniszczonym przez tajemniczą katastrofę.

Pierwsza część Cichego miejsca okazała się ogromnym sukcesem, a druga odsłona zapowiada się równie dobrze. Zwłaszcza, że w końcu będziemy mogli zobaczyć początek tajemniczej apokalipsy, która doprowadziła cywilizację do upadku. Wszyscy mamy nadzieję na wyjaśnienie pochodzenia dziwnych potworów reagujących na każdy, nawet najcichszy dźwięk.

Ponownie w centrum wydarzeń znajdzie się rodzina Abbotów, która po opuszczeniu domu szuka nowej, bezpiecznej przystani. Po drodze natrafi na ludzi, którzy również ukrywają się przed potworami. Ciche miejsce 2 ma znacznie rozszerzyć ten świat i dać odpowiedź na wiele pytań. Zwiastuny wskazują na obecność wielu retrospekcji, dzięki którym dowiemy się genezy zagadkowej globalnej katastrofy.

Zobaczcie też nowe plakaty

Emily Blunt powróci do swojej roli. Na ekranie pojawi się również Millicent Simmonds, Noah Jupe, Cillian Murphy i Djimon Hounsou, zaś za kamerą znów stanął John Krasinski. Pierwsza część z 2018 roku zebrała wiele pozytywnych recenzji zarabiając przeszło 340 milionów dolarów przy budżecie 17 mln.

Ciche miejsce 2 wejdzie do polskich kin 18 marca.