Reklama

Co sądzicie o nowej kierownicy Tesli? Niektórzy już ją wyśmiewają

nowa kierownica Tesli, kierownica Tesli, nowość Tesli

Najwidoczniej to nie koniec problemów dla nowej kierownicy Tesli, bo nie tylko wątpliwości co do bezpieczeństwa zaczęły ją podgryzać.

Żarty o nowej kierownicy Tesli

Mogliśmy od razu się spodziewać, że z nową kierownicą Tesli nie będzie aż tak kolorowo. Ta jest bowiem czymś zupełnie nowym i pomijając swój niekonwencjonalny kształt i formę, pozbywa się wszystkich dźwigni/przełączników związanych z kierunkowskazami, światłami i trybami jazdy.

Czytaj też: Samsung wyprodukuje nowe układy dla Tesli?
Czytaj też: Tesla Model Y w śnieżycy. Jak poradził sobie elektryczny crossover?
Czytaj też: Oficjalne porównanie Modeli Tesli pomoże Wam w wyborze

Tam gdzie nowatorskość oraz innowacje, tam też okazja do wyśmiewania i wytykania błędów. Chociaż mnie nowa kierownica Tesli zachwyciła (zapewne przez nowy format czegoś, co zwykle przyjmuje tę samą formę), to niektórzy zaczęli ją wyśmiewać, a wśród tych „niektórych” znajduje się nawet firma Lucid Motors.

Czytaj też: Dwudrzwiowy kabriolet z Modelu S Tesli
Czytaj też: Rzućcie okiem na rewolucyjne strukturalne baterie Tesli
Czytaj też: Oto nowy czujnik do samochodów Tesli

Chociaż ta dumnie nie twierdzi, że walczy z Teslą, to nie omieszkała dogryźć firmie Elona Muska, wstawiając fotkę swojej kierownicy z Lucid Air z iście nauczycielskim komentarzem w stylu „patrzcie jak się to robi”. Gdyby tego było mało, nowa kierownica Tesli doczekała się kilku prześmiewczych porównań i co tu dużo mówić, dosyć trafnych :D