Reklama
aplikuj.pl

Premiera LEGO VIDIYO – układaj klocki, kręć teledyski i poznawaj muzykę!

Marka LEGO zaprezentowała dzisiaj w pełni swój nowy produkt – LEGO VIDIYO. Dzięki współpracy LEGO z Universal Music Group stworzono zestawy, które pozwolą małym artystom na rozwijanie swojej kreatywności. Dodatkowo po raz pierwszy w historii minifigurka LEGO podpisała kontakt płytowy!

LEGO VIDIYO i pierwsza w historii minifigurka LEGO, która podpisała kontrakt muzyczny

LEGO zaprezentowało dzisiaj zapowiadany od dłuższego czasu zestaw VIDIYO, a wytwórnia UMG Astralwerks podpisała pierwszy w historii globalny kontrakt płytowy z minifigurką LEGO – DJ’em L.L.A.M.A., którego debiutancki singiel „Shake” będzie miał premierę 19 lutego.

LEGO wraz z Universal Music Group stworzyło nowe zestawy o nazwie LEGO VIDIYO. powstałyz myślą o dzieciach, które marzą o artystycznej przyszłości. Zestawy rozwiną dziecięcą kreatywność i pasję do muzyki, ale nie tylko, bo pozwolą na spełnienie marzeń o reżyserowaniu, produkcji, a nawet o występie w teledysku ulubionej gwiazdy. Za ich pomocą można wyreżyserować i w bezpiecznym środowisku udostępnić własny teledysk.

Zestawy składają się z klocków LEGO, minifigurek i aplikacji dedykowanej LEGO VIDIYO, w której znajdziemy wybrane utwory z całego świata. Użytkownicy będą mogli wybrać w niej nazwę swojego zespołu, zaprojektować okładkę albumu czy wystylizować członków grupy wedle swojego upodobania. Po zeskanowaniu specjalnych płytek „Bitbits” będzie można eksperymentować z efektami specjalnymi, stylem i sposobem tworzenia muzycznych klipów. Aplikacja będzie stale aktualizowana o nowe utwory, inspirujące treści i wzmagające kreatywność zadania.

Czytaj też: Płatności zbliżeniowe Blik – znamy pierwsze szczegóły
Czytaj też: Zmiany na Allegro – zakupy tylko z zarejestrowanym kontem i nowe warunki Smarta
Czytaj też: Bitcoin z kolejnym rekordem wartości!

A po stworzeniu własnego teledysku będzie można podzielić się z nim z innymi. LEGO i UMG zadba jednak o bezpieczeństwo dzieci, a każdy klip zostanie odpowiednio sprawdzony i zatwierdzony przez moderatorów, dzięki czemu wizerunek dziecka zostanie odpowiednio zabezpieczony.

Nie lada gratką jest też wspomniany DJ L.L.A.M.A., ożywiona minifigurka, która ma zachęcać dzieci do poznawania coraz to nowych gatunków muzycznych. Ale jeśli chcecie bliżej zapoznać się z faktycznym działaniem i wyglądem takiego zestawu zapraszamy do przeczytania naszego testu. Tam dowiecie się jak działa LEGO VIDIYO, co oferuje i jak dużo frajdy może dać.