Odświeżona Tesla Model S wyszpiegowana

Odświeżona Tesla Model S, Tesla Model S 2021, wyszpiegowana Tesla Model S

Dziś po raz pierwszy mamy przyjemność rzucić okiem na szereg domniemanych aktualizacji, nadchodzących do liftbacka Tesli. Odświeżona Tesla Model S została nagrana w testach.

Odświeżona Tesla Model S

Tesla wreszcie zajęła się aktualizacją nie tylko oprogramowania, ale też fizycznych szczegółów poszczególnych Modeli i po zajęciu się Modelem 3 i Y, najwidoczniej nadszedł czas na drugą oficjalną Teslę w historii. Po Modelu X zadebiutował bowiem Model S, którego produkcja trwa od 2012 roku.

Czytaj też: Oficjalne porównanie Modeli Tesli pomoże Wam w wyborze
Czytaj też: Elon Musk patrzy w przyszłość i chce jeszcze więcej gier w Tesli
Czytaj też: Nowe informacje o produkcji ogniw 4680 Tesli

Wprawdzie pierwsze informacje na temat odświeżenia Modelu S Tesli trafiły do nas już przed dwoma laty, ale wtedy nieoczekiwanie firma przeniosła swoje zasoby na zwiększenie produkcji Modelu 3. Dziś najwidoczniej Tesla może poświęcić nieco więcej tym mniej “przyjaznym konsumentom” pod kątem ceny Modelom.

Nie bez powodu wspomina się bowiem o jednoczesnym odświeżeniu Modelu X i Modelu S, ale dziś to ten drugi pojawił się na nagraniu w formie prototypu w Palo Alto w pobliżu siedziby Tesli.

Czytaj też: Zdjęcia Tesla Model Y w testach. Czyżby Elon Musk dał szanse LiDAR?
Czytaj też: Spójrzcie na Model Y Tesli na felgach Vossen
Czytaj też: Obejrzyjcie pierwszy salon Tesli w Polsce na nagraniu

Już na pierwszy rzut oka widać, że ta odświeżona Tesla Model S zyskała szerszą karoserię, nowy tylny dyfuzor, usunięcie większości chromowanych wykończeń, nowe reflektory, a może nawet nieco zaktualizowane felgi przypominające warianty Arachnid.