Reklama
aplikuj.pl

Oficjalny zwiastun Hyundai Elantra N 2022

Hyundai Elantra N 2022, zwiastun Hyundai Elantra N

Pierwszy oficjalny teaser Hyundai Elantra N 2022 widzieliśmy już wcześniej w formie krótkiego przebłysku w zwiastunie innego modelu, ale dziś Hyundai wreszcie podrzucił nam dwie solidne fotki z udziałem tego modelu.

Hyundai Elantra N 2022 na oficjalnych zdjęciach

W marcu Hyundai Elantra zadebiutował w formie modelu na 2021 rok modelowy, a firma wkrótce potem, bo w sierpniu zaprezentowała jego wydanie N. Na pełnoprawny, najwydajniejszy model Elantra N 2022 poczekamy jednak dłużej, ale przynajmniej mamy jego oficjalne dwa zdjęcia.

Czytaj też: Pierwszy Hyundai i pierwszy SUV Hyundaia w szczegółach
Czytaj też: Pierwszy oficjalny teaser Hyundai Elantra N 2022
Czytaj też: Jak zmieniał się Hyundai Elantra? Podsumowanie 30 lat zmian

W tym wydaniu Hyundai Elantra N 2022 pokazał się nam w najlepszym jak dotąd wydaniu, choć nadal jest pokryty kamuflażem. Trudno jednak nie dojrzeć pod jego skromniejszą ilością znaczących zmian w konsoli przedniej z większymi narożnymi wlotami powietrza, czy dużym spojlerze na tyle wraz z podwójnymi wylotami spalin w przeprojektowanej konsoli.

Czytaj teżHyundai ujawnił swój przeuroczy pojazd elektryczny dla najmłodszych
Czytaj też: Oto elektryczny RM20e Hyundaia, który wyrwie Was z butów
Czytaj też: Hyundai nie żartował z chodzącymi samochodami

W kwestii napędu mamy dostęp tylko do plotek (via Motor1), według których Elantra N będzie dzierżyć 275-konną wersję turbodoładowanego 2,0-litrowego czterocylindrowego silnika. Ten powinien być obsługiwany przez ośmiobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów z Velostera N lub sześciobiegową manualną. Oczywiście cała moc trafi tylko na przednie koła.