WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ogień jak z trailerów w modzie do Wiedźmina 3

W ostatnim czasie regularnie podrzucamy Wam najciekawsze i jednocześnie najnowsze modyfikacje do naszej rodzimej dumy od CD Projekt Red. Tym razem możecie zapewnić sobie ogień jak z trailerów w modzie do Wiedźmina 3.

Od ograniczonej przez silnik Red Engine społeczności moderskiej zgromadzonej wokół „trzeciego wieśka” dostaliśmy ostatnio paczki tekstur 4K do Białego Sadu oraz Skellige, rewolucję niebios i zjawisk atmosferycznych, a nawet moda ułatwiającego nam przebrnięcie przez usłany potworami i czarami świat. Modyfikacja E3 Flares sprowadza się jedynie do poprawy źródeł światła w postaci pochodni, ognisk oraz latarni, których efekt często niszczyły widoczne gołym okiem piksele. Sprawia również, że przypominają bardziej to, co mieliśmy okazję oglądać podczas prezentacji na E3.

W tym przypadku nie musicie się martwić o kompatybilność z innymi modyfikacjami. E3 Flares jest kompatybilna z wszystkimi obecnymi w warsztacie NexusMods (szkoda, że Wiedźmin nie doczekał się swojego własnego na Steamie), a zwłaszcza fenomenalnym Super Turbo Lighting Mod. Pobierzecie go z kolei (zupełnie za darmo) tutaj. Czy warto… zapewne tak, bo w połączeniu z innymi graficznymi modami zapewni Wam nieco bardziej podkręconą grafikę, która nawet pomimo kilku lat w Wiedźminie 3 nadal prezentuje się wyśmienicie.

Czytaj też: Triss z Wiedźmina 3 miała wyglądać inaczej

Źródło: Nexus Mods