Reklama
aplikuj.pl

One Sony. Tajemniczy program Sony, z którego powstanie 10 filmów i seriali na podstawie gier

one sony

Sony zbiera to co udało się firmie stworzyć przez ostatnie kilka lat razem i zamierza teraz to wszystko wykorzystać jak najlepiej się da. Czym jest One Sony?

PlayStation 4 uratowało Sony od bankructwa. Nie wiadomo czy dziś firma by jeszcze istniała bez wspaniałego wyniku PS4, ale coraz więcej ujawnianych informacji na to wskazuje. Nie dziwi zatem fakt, że Sony skupia się jak tylko może na grach wideo.

Czytaj też: Narzędzia moderskie Battlefield 3 dostępne! Gra dostanie kolejne życie
Czytaj też:
Abonament rodzinny Xbox Game Pass. Jest szansa na tańszą ofertę
Czytaj też:
Wiatrak PS5 za głośny? Jest rozwiązanie, ale świat staje na głowie

One Sony

Okazuje się, że wszystkie zespoły Sony dowiedziały się o wewnętrznym programie „One Sony”. O co w nim chodzi? Według szczątkowych informacji – Japończycy chcą powracać mocniejsi na dane rynki, z których musieli wcześniej zrezygnować (Sony Vaio [*]). Najpierw jednak wzmocniony zostanie udział Sony w filmach i serialach. Jak to zrobić? Oczywiście wykorzystać marki, które przynoszą firmie miliardy dolarów dzięki grom.

Czytaj też: Jak szybciej pobierać gry na PS5?
Czytaj też:
Project Cars 4 symulacją jakiej jeszcze nie było. Tylko czemu reklamują to liśćmi…
Czytaj też:
Rockstar potwierdza przywiązanie do gier jakie lubimy. Ale dajmy im lepiej pracować, co nie?

Wiedzieliśmy już o tym, że powstaje film Uncharted oraz serial The Last of Us. To jednak tylko początek. Wychodzi bowiem na to, że ogólnie będzie dziesięć seriali i filmów na podstawie gier! Konkretnie – siedem seriali i trzy filmy. Będzie co oglądać!