Reklama

Opisy głównych postaci z Ghostbustera 3

Opisy głównych postaci z Ghostbustera 3

Trzecia część Pogromców Duchów nadal owiana jest tajemnicą. Mimo pokazania pierwszego teasera nadal nie wiemy praktycznie nic. Jednak najnowsze doniesienia rzucają trochę światła na to, czego możemy spodziewać się po filmie. W sieci pojawiły się opisy głównych postaci z Ghostbusters 3.

Jakiś czas temu dostaliśmy informację, że produkcja Ghostbusters 3 rozpocznie się w maju. Nadal jednak nie poznaliśmy tytułu projektu. Wiemy jedynie, że będzie to kontynuacja starych filmów z pominięciem produkcji z 2016 roku. Fabuła, podobno, opowie o przygodach czwórki nastolatków, dwóch chłopców i dwóch dziewcząt, którzy będą badać nadprzyrodzone zjawiska w swoim miasteczku.

Czytaj też: Zwiastun Doom Patrol ujawnia historie bohaterów

Oto opisy głównych postaci z Ghostbusters 3 opublikowane przez HN Entertainment. Zaznaczono w nich na jaki wiek muszą wyglądać aktorzy:

Bezimienny chłopiec 1: Wyglądający na 13 lat. Fan teorii spiskowych, który dużo fantazjuje.

Bezimienny chłopiec 2: Wyglądający na 12 lat. Smukły i blady, z ciemnymi włosami i przeszywającymi niebieskimi oczami i wysokimi kośćmi policzkowymi. Jest błyskotliwy, dowcipny, uparty i figlarny, nawet w obliczu problemów. Wykazuje się bystrością umysłu i szybkim myśleniem, nawet pod presją. Świetnie radzi sobie z przeróżnymi problemami, ma też talent do technologii.

Bezimienna dziewczyna 1: Wyglądająca na 12 lat. Zainteresowana nauką, ma problemy z porozumiewaniem się z innymi na poziomie emocjonalnym. Nie rozumie uczuć i nie jest świadoma, jak bolesne bywają jej słowa.

Bezimienna dziewczyna 2: Wyglądająca na 13 lat. Kochająca zabawę, trochę lekkomyślna. Jest ciekawska, rozkojarzona, nawiedzona i czarująca.

O czym będzie Ghostbusters 3?

Te opisy niewiele mówią. Opublikowanej jakiś czas temu informacje na temat fabuły wskazują ich jako głównych bohaterów. Nie wiadomo jednak jakie będą miały związki z oryginalnymi filmami. Czy nowi Pogromcy będą używać tego samego sprzętu co poprzednicy, a może będą ich uczniami? Teaser pokazał nam samochód znany ze starych Pogromców Duchów, ale nie wiemy jaki będzie miał związek z nastolatkami. Nie wiadomo również, czy ktoś oryginalnej obsady pojawi się w Ghostbusters 3. Na razie żadnego z aktorów o to nie poproszono,

Premierę Ghostbusters 3 zapowiedziano na 20 lipca 2020 roku.

Czytaj też: Zabawki z Avengers: Endgame ujawniają kolejne szczegóły

Źródło: cbr.com