Reklama

Zabawki z Avengers: Endgame ujawniają kolejne szczegóły

Zabawki z Avengers: Endgame ujawniają kolejne szczegóły

Choć Marvelowi udaje się trzymać w ryzach informacje wypływające ze studia, to jak widać producentów zabawek już nie. Oczywiście, mogą to być celowe działania. Ostatnimi czasy dostajemy mnóstwo zdjęć figurek i zestawów LEGO robionych pod Avengers 4. Wychodzi na to, że i tym razem zabawki z Avengers: Endgame ujawniają kolejne szczegóły filmu.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia Kapitana Ameryki i Iron Mana w strojach wyglądających jak te używane do podróży kwantowych. Wiemy, że Tony raczej przeżyje i to nie ze względu na ten kombinezon. Aktor parę miesięcy temu chwalił się, że w filmie będzie jeździł nowym Audi. Poza tym Doctor Strange wyraźnie dał nam do zrozumienia, że to właśnie Stark jest kluczem do pokonania Thanosa.

Czytaj też: Film Breaking Bad obejrzymy najpierw na Netflixie

Nowe zabawki z Avengers: Endgame pokazują, że Tony  po powrocie z kosmosu nie będzie próżnował i od razu weźmie się do roboty. Pokazywaliśmy wam niedawno zestaw LEGO z nowym strojem War Machine. Tym razem mamy więcej ujęć, co pozwala przyjrzeć się mu dokładniej. Kombinezon Jima Rhodesa wyposażony jest w mnóstwo rakiet, a jego kolorystyka nawiązuje do strojów umożliwiających podróże do Świata Kwantowego. Możliwe, że Stark użył tutaj jakiejś specjalnej, niewidzianej przedtem technologii. Dzięki niej War Machine mógłby być ogromną pomocą w walce z Thanosem.

Zobaczcie je sami:

https://www.instagram.com/p/Bt1doe2Hwlr/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bt3QHaan1XK/?utm_source=ig_web_copy_link

Widać, że nowy kombinezon Rhodesa to w rzeczywistości coś w rodzaju robota, którym bohater steruje będąc w środku. Dzięki temu nawet w przypadku uszkodzenia War Machine może po prostu z niego wyjść i walczyć dalej. Dodatkowo w zestawie znajduje się też figurka Ant-Mana, oczywiście również w srebrno czarnym uniformie. Zestaw dostępny jest w regularnej sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

https://www.instagram.com/p/Bt1fDG7HuaA/?utm_source=ig_web_copy_link

Ciekawe, czy faktycznie to, co pokazują Zabawki z Avengers: Endgame pokryje się z treścią filmu. Na razie powinniśmy raczej traktować to jak ciekawostki, bo nie mamy potwierdzenia, że zestawy jak i figurki faktycznie są odzwierciedleniem scen z Endgame.

Czytaj też: Chris Pratt zagra w nowym filmie twórcy LEGO Batman

Źródło: bgr.com