Reklama
aplikuj.pl

Opony rowerowe na zamek błyskawiczny doczekały się ulepszenia

Opony rowerowe na zamek błyskawiczny, reTyre, system reTyre

Co powiecie na opony rowerowe na zamek błyskawiczny, które pozwalają na żonglerkę bieżnikami zależnie od warunków pogodowych? Te są już na rynku długo i nawet doczekały się nowej wersji.

Opony rowerowe na zamek błyskawiczny

Ten wyjątkowy wynalazek sprowadza się do norweskiego systemu reTyre, który w najnowszym wydaniu usunął kilka wad oryginału. Składa się z pary gładkich opon bazowych, które pozostają na rowerze przez cały czas, ale razem z nimi użytkownicy mogą liczyć na wymienne bieżniki, które można w razie potrzeby zapinać na suwak lub zdjąć z tych opon. Oczywiście dobierając rodzaj do konkretnych warunków.

Czytaj też: Co powiecie na podgrzewane uchwyty rowerowe?
Czytaj też: Elektryczny rower z hydraulicznym napędem. Oto Oyo
Czytaj też: Elektryczny rower Rocket od Leaos zabierze Was w miasto i w teren

W reTyre trzeciej generacji te opony rowerowe na zamek błyskawiczny ulepszono ponoć na tyle, że nie straszne są już im okazjonalne, ale wyczuwalne nierówności oraz niepokojące skręcanie się dodatkowego bieżnika na zakrętach. Wskazuje na to serwis New Atlas, który miał okazję zapoznać się z reTyre.

Czytaj też: 1800-watowy elektryczny rower FREY Beast, to bestia nie tylko z nazwy
Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też:
eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota

ReTyre jest dostępne w rozmiarze 26, 27,5, 28 i 29 cali w cenie 29 euro za oponę podstawową, do której trzeba dorzucić stosowną „nakładkę” (Winter Traveler, Ice Racer, Gravel Chaser i Trail Rider), której ceny wahają się od 38 do 73 euro za sztukę.