Reklama
aplikuj.pl

Paczki z AliExpress dojdą do Polski jeszcze szybciej!

paczki z Aliexpress, zakupy na aliexpress, Amazon, eBay, podatek VAT

Wielu miłośników chińskiej platformy e-commerce już szykuje się na Międzynarodowy Festiwal Zakupów, który rozpocznie się 11 listopada. Choć ceny będą bardzo atrakcyjne, to największym minusem jest fakt, że na paczki z AliExpress czeka się bardzo długo. A może jednak nie będzie to konieczne? AliExpress obiecuje bowiem szybsze dostawy do Polski!

Paczki z AliExpress nawet w 3 dni w Polsce!

11.11 ruszy na AliExpress Międzynarodowy Festiwal Zakupów. Akcja rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13 listopada do 9:00. W tym czasie wiele produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje potrafią być naprawdę świetne i pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy przed świętami. Kupujących martwi jednak pewien bardzo istotny szczegół – czas dostawy. Choć w ostatnim czasie uruchomiono dodatkowe połączenia lotnicze i dostawy przyspieszyły, według danych, nawet o 80proc. to i tak opóźnienia się często zdarzają.

Wybrane produkty mogą przyjść do kupujących już po dziesięciu dniach. Od jakiegoś czasu dostępna jest również dostawa do paczkomatu. Jednak Alibaba Group Cainiao Smart Logistics Network postanowiła jeszcze ten proces przyspieszyć oferując przesyłkę iście ekspresową.

Czytaj też: TikTok może nadal korzystać z utworów należących do Sony Music
Czytaj Twitch rozpoczyna walkę z użytkownikami blokującymi reklamy
Czytaj też: Uważajcie na fałszywe maile od Poczty Polskiej. To kolejne internetowe oszustwo

Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią powiedział:

Od początku pandemii zainwestowaliśmy w usprawnienie logistyki, aby w tym trudnym okresie zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Doprowadziło to do znacznego skrócenia czasu dostawy całego asortymentu dostępnego na platformie. Podczas Festiwalu Zakupów 11.11 polscy konsumenci będą mogli dodatkowo skorzystać z szybkiej 3-dniowej dostawy wybranych produktów, które będą wysyłane bezpośrednio do Polski

To świetna wiadomość dla wszystkich czekających na zakupowy szał podczas festiwalu. Na razie taka opcja dostępna będzie tylko w okresie od 11 do 13 listopada, ale dzięki temu będziemy mieć pewność, że paczki z AliExpress na pewno dojdą przed świętami!