Reklama

Pasek zadań w Windows 10 w stylu Google Discover

tworzenie wirtualnych spotkan w windows 10, Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury
Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury

Microsoft wciąż testuje nowe funkcje, które mogą udoskonalić system Windows 10. Tym razem biorą się za pasek zadań, w którym mają znaleźć się kafelki z najważniejszymi informacjami i prognozą pogody.

Pasek zadań w Windows 10 z najważniejszymi newsami

W nowym pasku zadań w Windowsie 10 mamy mieć łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji z interesujących nas dziedzin, a także wiadomości ze świata czy pogodę. Znamy taki format doskonale z Google Discover. Będziemy mieli możliwość personalizacji wyświetlanych treści, żeby wyświetlane newsy były dla nas jak najbardziej ciekawe. Dzięki temu nie będzie już konieczności przeskakiwania po różnych stronach. Dodatkowo wszystko będzie wyświetlać się bez zbędnych reklam, więc to ogromny plus.

Jak podaje Microsoft kanał informacyjny, który wyświetli nam się na pasku zadań będzie zawierał wiadomości z przeszło 4500 światowych marek takich jak BBC czy The New York Times. Znajdą się tam najnowsze nagłówki dotyczące polityki, wieści ze świata i sportu.

Czytaj też: Jedna z funkcji komunikatora Telegram może zdradzać naszą lokalizację
Czytaj też: BLIK z płatnościami zbliżeniowymi? Kiedy ta nowość do nas trafi?
Czytaj też: Facebook postawi ultimatum – albo nasze dane, albo WhatsApp

Nie wiadomo jeszcze kiedy ta nowość trafi do Windowsa 10, pierwsze testy już trwają i funkcję udostępniono już niektórym użytkownikom w USA, Kandzie czy Indiach.