Reklama
aplikuj.pl

Patryk Vega prezentuje nowy zwiastun Pętli. Tylko czemu jest on tylko „dla kobiet”?

Patryk Vega filmy, Patryk Vega Pętla, Pętla zwiastun, Pętla fabuła, Pętla obsada, pętla premiera

Patryk Vega zaprezentował dzisiaj kolejny zwiastun swojego najnowszego filmu Pętla. Co przygotował dla widzów tym razem? Sprawdźcie.

Czytaj też: Dlaczego Warner nie opóźnił bardziej Tenet? Powód zaskakuje

Fabuła ma skupiać się najprawdopodobniej na kolejnej politycznej aferze zwanej aferą podkarpacką. Dotyczyła ona agencji towarzyskich na Podkarpaciu i powiązanej z nią śmierci boksera Dawida Kosteckiego, który miał być jednym z ważniejszych świadków w całej sprawie. Do rzeczonych agencji towarzyskich chodzili znani biznesmeni i politycy, a dowodami w sprawie było wiele kompromitujących nagrań.

Pomimo trwającej pandemii prace nad filmem nadal trwały i choć wydaje się, że film jest całkowicie skończony Patryk Vega nadal nie ogłosił daty premiery. Nowy zwiastun opatrzony jest dopiskiem „tylko dla kobiet”. Czy to właśnie dlatego zawiera tak dużo ujęć scen erotycznych i pseudo romantycznych. Ciężko powiedzieć co reżyser miał na myśli, ale szykuje się równie schematyczne i przewidywalne widowisko jak w przypadku poprzednich filmów Vegi.

W obsadzie: Antoni Królikowski, Katarzyna WarnkePiotr StramowskiArkadiusz NaderDagmara Kaźmierska i Krystian Piotr Hołda.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News