Możecie kupić BMW M3 1991, którym jeździł Paul Walker

BMW M3 1991, BMW Paula Walkera, samochody Paula Walkera, BMW M3 E30

Klasyczne BMW mają w sobie coś. To coś, co po prostu uzasadnia często wysoką cenę. Tak też będzie w przypadku tego modelu M3 E30 1991.

Ten E30 jest bowiem naprawdę wyjątkowy, jako że wcześniej był własnością Paula Walkera i częścią jego osobistej kolekcji samochodów. To absolutnie doskonale utrzymany egzemplarz z oryginalną farbą, nieskazitelnym wnętrzem i kilkoma fajnymi ulepszeniami. Na liczniku ma z kolei tylko 21320 km.

Aukcja na eBayu podaje, że samochód jest wyposażony w oryginalne reflektory BMW Hella z europejskiej wersji samochodu. Dzierży również zestaw felg 16×7,5 Evo, ale te standardowe 15-calowe oraz fabryczne reflektory są nadal dostępne jako alternatywa, jeśli kupujący je zechce.

Czytaj też: Lamborghini Huracan Super Trofeo pokazało swój nagi węgiel

Jak czytamy:

Samochód jeździ bardzo pewnie. Wszystko jest w idealnym stanie. Świetna inwestycja, ten samochód nie wykazuje oznak wieku.

Napędza go 4-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2,3 litrów, którego zaprzęgnięto z manualną skrzynią biegów. Cena? Sprzedawca, Reserve Auto Group, obecnie chce za niego 149980$, czyli 621942 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News