WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Philips TV and Sound. Nowe urządzenia do widzenia i słyszenia

Philips pokazał co nas czeka w przyszłości. Oto nowe produkty, które trafią do sprzedaży.

Philips TV & Sound. Chyba domyślacie się już jakie nowe urządzenia pokazał Philips? Wiadomo już o nowym modelu telewizora Philips OLED+935, serii słuchawek premium z aktywną redukcją szumów oraz nowych urządzeń Philips Fidelio.

Nowy Philips OLED+935 wyposażony w wielogłośnikowy system audio 3.1.2, czterostronne oświetlenie Ambilight oraz procesor Philips P5 czwartej generacji wspierany przez sztuczną inteligencję. Rozwiązanie oparte o SI wykorzystuje sieci neuronowe i uczenie maszynowe do analizy milionów klipów wideo z bazy opracowanej przez zespół badawczy Philips na przestrzeni ostatnich 30 lat. Na tej podstawie sztuczna inteligencja poprawia pięć głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu) oraz zapewnia lepszą równowagę między nimi.

Czytaj też: Znany analityk przewiduje czarny scenariusz dla Huaweia i rynku smartfonów

Oprócz telewizora zaprezentowano również bezprzewodowe słuchawki. Philips T8505 to słuchawki douszne, które są chlubą firmy. Swoją wyjątkowość mają zawdzięczajać dużym przetwornikom neodymowym wysokiej jakości o średnicy 13 mm, zaawansowanej technologii aktywnej redukcji szumów Philips z funkcją Awareness, a także doskonałej izolacji pasywnej. Model Phillips T5505 oferuje za to zaawansowany system ANC marki Philips z funkcją Awareness w połączeniu z wysokiej jakości 8-milimetrowymi głośnikami neodymowymi, zaokrągloną tubą akustyczną, trzema rozmiarami wymiennych wkładek i pasywną izolacją dźwięków z zewnątrz. Ujawniono również model H9505. Wyróżnia go lekka i składana konstrukcja z płynnie regulowanym pałąkiem na głowę i dużymi miękkimi poduszkami, co gwarantuje wysoki komfort podczas długich sesji odsłuchowych oraz doskonałą redukcję szumów i wysoką jakość dźwięku.

Philips będzie miał również w ofercie nowe soundbary. Fidelio B97 to smukły wielokanałowy soundbar 7.1.2 wyposażony w dedykowane przetworniki Dolby Atmos Elevation oraz technologię Philips Fidelio Surround-on-demand, która umożliwia przyłączenie do soundbaru dwóch głośników bezprzewodowych. W takiej konfiguracji dodatkowe źródła dźwięku są częścią lewego i prawego kanału audio, a gdy zostaną oddzielone od soundbaru i umieszczone w innym punkcie pomieszczenia, działają jako dedykowany kanał lewy i prawy surround dla uzyskania prawdziwie wciągającej, kinowej jakości dźwięku. Soundbar Philips Fidelio B95 to model zbliżony do B97, ale z konfiguracją przetworników 5.1.2 oraz bez technologii Surround-on-demand.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News