Reklama
aplikuj.pl

Pierwsza elektryczna Kia nadal testowana w ciężkim kamuflażu

Pierwsza elektryczna Kia testowana, Pierwsza elektryczna Kia, elektryczny crossover Kii

Po raz kolejny uchwycono w testach elektryczny crossover Kii, który zadebiutuje kiedyś w tym roku, ujawniając całą masę swoich tajemnic.

Pierwsza elektryczna Kia na zdjęciach 2021

Kia w pocie czoła pracuje nad swoim pierwszym całkowicie elektrycznym pojazdem, a nowe zdjęcia szpiegowskie pokazują, że crossover firmy jest nieustannie rozwijany. Gdyby tego było mało, nawet plotki o nim niespecjalnie nas rozpieszczają, a Kia na domiar złego nie zrzuca z niego kolejnych warstw ciężkiego kamuflażu.

Czytaj też: Nowa era marki Kia rozpoczęta w sylwestrowym stylu
Czytaj też: Kia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: 
Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku

Pokrycia zakrywają panele przednie i tylne, tylną klapę i drzwi, nie pozostawiając nawet zbyt wiele wyobraźni przez dodatkowe zniekształcenie przez okładzinę. Pod kątem specyfikacji wiemy, że ten nowy samochód elektryczny będzie jeździł na platformie Electric-Global Modular Platform (E-GMP) Hyundaia, która powinna oferować zasięg do około 500 kilometrów.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 zwiastują nową generację
Czytaj też: Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji
Czytaj też:
 To koniec dla śmigłowców szturmowych Bell AH-1W „Super Cobra”

Pierwsza elektryczna Kia prawdopodobnie będzie miała na celu zabranie części klientów niezdecydowanych na Model 3 Tesli. Będzie to pierwszy dedykowany całkowicie elektryczny pojazd marki, choć nie ostatni, jako że firma planuje wypuścić siedem nowych pojazdów elektrycznych do 2027 roku.