Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na pierwsze zdjęcia BMW i4 M Sport

Premiera elektrycznego BMW i4 2022, BMW i4 2022, BMW i4, premiera BMW i4,

Spragniona branża motoryzacyjna zawitała na tegoroczne targi Auto Shanghai 2021 z ogromnym apetytem na ogłoszenia, które udzieliło się też BMW i4 M Sport, zaliczające swój debiut na fotkach.

Co pokazują zdjęcia BMW i4 M Sport?

Wprawdzie premiera elektrycznego BMW i4 2022 jest już za nami, ale to pierwszy raz, kiedy możemy podejrzeć jego wydanie M Sport. W rzeczywistości nie wiemy wiele o tym modelu, a jedynie to, że jego moc będzie sięgać 530 KM (najpewniej w wersji M Performance), a topowy zasięg wyniesie 590 km wedle procedury WLTP. Przełoży się to na sprint do setki w około 4 sekundy.

Czytaj też: Co pokazują zdjęcia szpiegowskie BMW M4 CSL? Nowość nadchodzi

Nieco zabawnym jest więc, że i tym razem BMW nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących i4 M Sport poza tym, że ta wersja będzie ona dostępna w Chinach i na innych rynkach. Musimy więc sami dostrzec, że między BMW i4 M Sport, a standardowym modelem, różnice sprowadzają się do nowych, bardziej sportowych zderzakach, z czego ten przedni otrzymał większe wloty powietrza, a przedni okazalszy dyfuzor. Sportowe wydanie wyróżnia się też nową listwą boczną, rozciągającą się od wlotu powietrza w przednim błotniku do tylnych drzwi.

Czytaj też: Premiera BMW M3 i M4 Competition xDrive 2022. Droższe, ale szybsze

Więcej szczegółów, a nawet data premiery, to obecnie wielka tajemnica, dlatego na ten moment powinny nam wystarczyć te powyższe zdjęcia BMW i4 M Sport.