WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Pierwszy stok narciarski na świecie, na którym zapłacicie okiem dzięki PayEye

Pierwszy stok narciarski na świecie, na którym zapłacicie okiem dzięki PayEye

Finetech PayEye wraz ze swoim systemem płacenia okiem śmiało wkracza w kolejne miejsca oferując nam innowacyjną metodę płatności. Tym razem będziemy mogli z niej skorzystać na stoku w Machnicach.

Płatności payEye na stoku narciarskim Snow and Ski Machnice

Snow and Ski Machnice będzie pierwszym nie tylko w Polsce, ale również na świecie, obiektem tego typu, w którym zapłacicie okiem. Wszystko dzięki finetechowi PayEye i ich innowacyjnej technologii. Jednocześnie stok W Machnicach będzie 100 partnerem firmy, w którym zapłacimy wykorzystując tęczówkę naszego oka. Z systemu będzie można skorzystać już jutro, 12 lutego, kiedy stoki zostaną ponownie otwarte.

Emilia Ptak, współwłaściciel obiektu w Machnicach mówi:

Telefon urywa się już od pierwszych opadów śniegu i podobnie, jak narciarze nie możemy się doczekać ponownego otwarcia. Robimy wszystko co możliwe, by zdążyć już na piątek. Do tego przygotowaliśmy zupełną nowość – płatność okiem. Pomysł spodobał nam się bardzo i wierzymy, że jest idealnym rozwiązanie dla klientów naszego stoku. Narciarze mają ze sobą wystarczająco dużo sprzętu i szukanie gotówki, czy też karty do płatności, to często jest problem. Teraz będzie im zdecydowanie łatwiej, bo nie będą musieli o tym pamiętać. Można powiedzieć, że zapłacą w mgnieniu oka

Czytaj też: realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce
Czytaj też: Nowa funkcja Messengera będzie chronić nieletnich użytkowników
Czytaj też: Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Żeby zachęcić narciarzy do skorzystania z tej nowej metody płatności przygotowano coś specjalnego. Każdy, kto skorzysta na miejscu z płatności okiem dostanie niespodziankę. Zaś jeśli zarejestrujecie się online na payeye.com będziecie mogli skorzystać ze zwrotu za pierwszą transakcję okiem do 50zł, więc jeśli wybieracie się na stok będziecie mogli z niej skorzystać.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News