Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy stok narciarski na świecie, na którym zapłacicie okiem dzięki PayEye

PayEye, płatność okiem, Stok machnice

Finetech PayEye wraz ze swoim systemem płacenia okiem śmiało wkracza w kolejne miejsca oferując nam innowacyjną metodę płatności. Tym razem będziemy mogli z niej skorzystać na stoku w Machnicach.

Płatności payEye na stoku narciarskim Snow and Ski Machnice

Snow and Ski Machnice będzie pierwszym nie tylko w Polsce, ale również na świecie, obiektem tego typu, w którym zapłacicie okiem. Wszystko dzięki finetechowi PayEye i ich innowacyjnej technologii. Jednocześnie stok W Machnicach będzie 100 partnerem firmy, w którym zapłacimy wykorzystując tęczówkę naszego oka. Z systemu będzie można skorzystać już jutro, 12 lutego, kiedy stoki zostaną ponownie otwarte.

Emilia Ptak, współwłaściciel obiektu w Machnicach mówi:

Telefon urywa się już od pierwszych opadów śniegu i podobnie, jak narciarze nie możemy się doczekać ponownego otwarcia. Robimy wszystko co możliwe, by zdążyć już na piątek. Do tego przygotowaliśmy zupełną nowość – płatność okiem. Pomysł spodobał nam się bardzo i wierzymy, że jest idealnym rozwiązanie dla klientów naszego stoku. Narciarze mają ze sobą wystarczająco dużo sprzętu i szukanie gotówki, czy też karty do płatności, to często jest problem. Teraz będzie im zdecydowanie łatwiej, bo nie będą musieli o tym pamiętać. Można powiedzieć, że zapłacą w mgnieniu oka

Czytaj też: realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce
Czytaj też: Nowa funkcja Messengera będzie chronić nieletnich użytkowników
Czytaj też: Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Żeby zachęcić narciarzy do skorzystania z tej nowej metody płatności przygotowano coś specjalnego. Każdy, kto skorzysta na miejscu z płatności okiem dostanie niespodziankę. Zaś jeśli zarejestrujecie się online na payeye.com będziecie mogli skorzystać ze zwrotu za pierwszą transakcję okiem do 50zł, więc jeśli wybieracie się na stok będziecie mogli z niej skorzystać.