Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus październik 2022 wyciekł. Szykuje się spora kolekcja gier!

nioh 2

Sony nie jest w stanie poradzić sobie z regularnymi wyciekami PlayStation Plus z Francji. Ponownie sprawdzone źródło dostarcza wieści na temat nowej oferty abonamentowej.

Co w PlayStation Plus październik 2022?

PlayStation Plus ponownie wyciekł. Sytuacja jest już tak regularna i zawsze się sprawdzająca, że możemy i tym razem być pewni tego, jakie produkcje otrzymamy wkrótce bezpłatnie. A są nimi…

Nioh 2

Opanuj sztukę samurajów w tej brutalnej grze RPG — śmierć nadchodzi.

Przenieś się do roku 1555 — do Japonii ogarniętej bezkresną wojną. Potwory i złe duchy grasują po krainie naturalnego piękna i niebezpieczeństw.

Poluj na wrogów jako zbuntowany najemnik władający nadprzyrodzonymi mocami mitycznych Yokai.

Czy zdołasz przetrwać w zdradliwej erze Sengoku i w nowym, złowieszczym Mrocznym Królestwie?

• Korzystaj ze śmiercionośnych broni i umiejętności w odnowionym systemie walki.

• Dołącz do znajomych online w trybach dla wielu graczy: wezwij sojuszników na pomoc w trybie odwiedzin lub pokonujcie razem całe poziomy w trybie ekspedycji.

Czytaj też: Wyższe ceny na Steam. Podwyżki prawie o 500 procent!

Kolekcja LEGO Harry Potter

Kolekcja LEGO Harry Potter przenosi gry LEGO Harry Potter: Lata 1-4 i LEGO Harry Potter: Lata 5-7 na komputerowy system rozrywki PlayStation 4 po raz pierwszy w historii – oba zremasterowane bestsellery są teraz dostępne na jednym dysku! Kolekcja łączy twórczy potencjał LEGO i rozległy świat Harry’ego Pottera w ramach ekscytującej podróży pełnej zaklęć, warzenia eliksirów, rozwiązywania zagadek, lekcji, pojedynków i wielu innych atrakcji dla graczy w każdym wieku.

W tym przypadku warto zwrócić uwagę, że Kolekcja LEGO Harry Potter jest już dostępna w ramach abonamentu PlayStation Plus Premium. Tym razem gra trafi również do posiadaczy najtańszego, klasycznego PlayStation Plus Essential.

Czytaj też: Zaćmienie w Apex Legends. Nowa mapa już wkrótce

Heavenly Bodies

Odkryj stale zmieniające się niuanse ruchu w stanie nieważkości w tej wymagającej grze opartej na fizyce. Walcz o kontrolę nad ramionami swojego kosmonauty przy pomocy lewego i prawego drążka, aby pchać, ciągnąć i wspinać się w symulowanych fizycznych scenariuszach na pokładzie naukowej stacji badawczej.

Powierzono Ci uruchomienie najdumniejszego osiągnięcia inżynierii na Ziemi. Będziesz używać swojego bystrego umysłu i zręcznych kończyn do montażu teleskopów kosmicznych, konserwacji delikatnych paneli słonecznych i badania kosmicznych roślin – a wszystko to, mając jedynie kontakt radiowy z dowództwem misji. W stanie nieważkości nic nie jest jednak nieruchome, nic nie jest bezpieczne i nic nie jest proste.