Reklama
aplikuj.pl
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Święta z Plusem, a może… Plus na Święta?

Akcja partnerska

W tym roku Mikołaj w Plusie ma bardzo głęboki worek. Na Święta operator przygotował szereg promocji na usługi i sprzęt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Abonament z najlepszą siecią 5G

Plus to obecnie lider technologii 5G w Polsce. Prędkość Internetu w 5G Plusa deklasuje konkurencję, a zasięg sieci stale rośnie. Obecnie w zasięgu znajduje się ponad 5,2 mln mieszkańców kraju, a w 2021 roku ta liczba wzrośnie do 11 mln osób w ponad 150 miejscowościach. Ciężko o lepszy argument za wyborem oferty telefonu lub Internetu mobilnego. No, może poza ceną, ale i tutaj nie powinniśmy mieć powodów do narzekania.

Abonament głosowy dla rodziny

Wybierając ofertę głosową Plusa, do końca stycznia, otrzymamy gwarantowaną możliwość korzystania z sieci 5G przez cały okres

W ramach świątecznej promocji możemy skorzystać z 20zł rabatu na abonament przez 12 miesięcy. Dzięki temu mamy nielimitowane rozmowy i wiadomości, 24 GB Internetu w sieci 5G oraz dostęp do serwisu Tidal przez 24 miesiące bez opłat za 50 zł miesięcznie przez rok. Po 12 miesiącach cena abonamentu wzrasta do 70 zł.

Czytaj też: Szybkie 5G w Plusie już jest, a smartfony? Sprawdzamy co znajdziemy w ofercie

Do wyboru pozostają również pozostałe warianty abonamentu, każdy z nich z dostępem do 5G.

Więcej Internetu mobilnego z 5G

Decydując się na Internet mobilny w Plusie, do początku stycznia otrzymamy gwarantowaną możliwość korzystania z sieci 5G przez cały okres umowy oraz od abonamentu za 40 zł miesięcznie dwa razy większy pakiet danych.

Oznacza to, że w najbogatszym wariancie dostaniemy 200 GB Internetu za 70 zł miesięcznie. Cena uwzględnia rabat 10 zł za e-fakturę. Na tym promocje się nie kończą. Zmieniając dostawcę Internetu darmowy okres bez abonamentu wynosi 3 miesiące. Osoby, które zdecydują się na nowy numeru z Internetem mobilny w Plusie mają pierwszy miesiąc za darmo.

Oferta na kartę z Internetem 5G

Plus daje dostęp do sieci 5G również użytkownikom ofert na kartę. Aby w pełni wykorzystać możliwości sieci nowej generacji mamy do dyspozycji duże pakiety danych.

Czytaj też: Więcej 5G w Plusie. Rozbudowa sieci idzie do przodu

Już za 15 zł możemy aktywować pakiet 120 GB. Jest on przyznawany w trzech paczkach po 40 GB. Każda z nich aktywuje się automatycznie co 30 dni. Opłat jest pobierana raz przy aktywacji pierwszego pakietu.

Z promocji możemy skorzystać do 31 stycznia 2021 roku.

Kup smartfon na Święta w Plusie i odbierz gotówkę

Jeśli do 24 grudnia kupimy w Plusie wybrany smartfon Samsunga lub Oppo Reno4 Z 5G otrzymamy zwrot gotówki w kwocie 200 lub 400 zł. Promocja dotyczy wszystkich kanałów zakupu. W ramach abonamentu dla klientów nowych i obecnych oraz w ofercie na raty 0% bez kosztów abonamentu.

Promocją są objęte następujące smartfony:

 • Samsung Galaxy A51 – zwrot 200 zł,
 • Samsung Galaxy A 51 5G – zwrot 200 zł,
 • Samsung Galaxy A71 – zwrot 200 zł,
 • Oppo Reno4 Z 5G – zwrot 200 zł,
 • Samsung Galaxy S10+ – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Note10 – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy S20 – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy S20 FE 5G – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy S20+ – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy S20 Ultra – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Note20 – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Note20 Ultra – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Z Flip – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Z Flip 5G – zwrot 400 zł,
 • Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zwrot 400 zł.

Zwrot gotówki odbywa się za pomocą bankomatu. Po zakupie smartfonu z listy wystarczy wysłać SMS-a z przystąpieniem do promocji, a po uzyskaniu zwrotnego SMS-a z kodem do transakcji wypłacić pieniądz w bankomacie sieci Euronet.

Kup prezent w Plusie i za złotówkę odbierz… kolejny prezent

Jeśli do 24 grudnia kupimy jedno z wybranych urządzeń Huawei, Motorola lub Samsung, możemy za złotówkę odebrać dodatkowy prezent. Do wyboru mamy:

Świąteczna oferta Plusa pokazuje, że świąteczny prezent może być jednocześnie praktyczny i sprawiać dużo radości. Smartfon i powiązane z nim usługi to coś, czego używamy na co dzień. Ale korzystanie z najnowszego urządzenia w najlepszej sieci 5G to coś, z czego każdy powinien być zadowolony.