WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Podsumowanie dnia – filmy i seriale [21.01.2020]

Podsumowanie dnia – filmy i seriale [21.01.2020]

Na koniec dnia podrzucamy kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun Horse Girl, Luke Evans w serialu kryminalnym i kolejny oscarowy film od Netflixa. A także kilka innych wiadomości przeczytasz poniżej.

Zwiastun filmu Horse Girl od Netflix

Netflix zaprezentował dzisiaj pierwszy zwiastun filmu Koniara, choć może lepiej zostać przy oryginalnym tytule Horse Girl. Produkcja ma być po raz pierwszy zaprezentowana na festiwalu Sundance. Główną bohaterką jest Sarah (Alison Brie), która kosztem załamania nerwowego jest w stanie przewidywać przyszłe wydarzenia. Zwiastun zapowiada wiele tajemnic, a sam film ma być unikalnym studium postaci, która potrafi przewidzieć przyszłość… albo cierpi na schizofrenię.

Horse Girl zapowiada się naprawdę ciekawie. Na szczęście tuż po festiwalu Sundance trafi na platformę, czyli już 7 lutego.

The Rythm Selection – zwiastun filmu z Blake Lively w roli głównej

Nowy trailer od Paramount Pictures zapowiada The Rythm Selection. Film opowie historię Stephanie Patrick, która w katastrofie lotniczej straciła rodzinę. Gdy kobieta odkrywa, że katastrofa nie była przypadkowa pragnie dokonać zemsty i pomścić swoich bliskich.

W roli głównej występuje Blake Lively. Na ekranie towarzyszyć będzie jej Jude Law i Sterling K. Brown. Premiera The Rythm Selecion została zapowiedziana na 31 stycznia.

Bradley Cooper stworzy kolejny oscarowy film dla Netflixa?

Netflix nabył prawa do filmu o życiu Leonarda Bernstaina, amerykańskiego kompozytora, pianisty i muzyka. To dzięki Bernsteinowi możemy raczyć się przepiękną muzyką z West Side Story.  Za produkcję i reżyserię odpowie Bradley Cooper, a także będzie współautorem scenariusza i odtwórcą jednej z głównych ról. Film ma skupić się na osobistej historii kompozytora. Na stanowisku producenta, prócz Coopera, znajdą się: Martin Scorsese, Steven Spielberg, Todd Phillips, Joint Effort, Emma Tillinger Koskoff, Fred Berner i Amy Durning.

Patrząc na taką ekipę twórczą możemy być raczej pewni, że film o Leonardzie Bernsteinie znajdzie się wśród nominowanych do Oscarów, w którymś z kolejnych lat. Prace rozpoczną się w przyszłym roku.

Luke Evans zagra główną rolę w serialu kryminalnym

Luke Evans wcieli się w głównego bohatera serialu The Pembrokeshire Murders, który skupi się na prawdziwej historii zbrodni opisywanej w książce Catching the Bullseye Killer. Opowie o dwóch podwójnych morderstwach z lat 80., których nie udało się wówczas rozwiązać. Dopiero w 2006 roku detektyw Steve Wilkins (Luke Evans) powróci do tego śledztwa, by doprowadzić sprawdzę przed sąd.

Serial powstanie dla stacji ITV, jednak nie ma jeszcze podanej daty premiery.

Ruszyły zdjęcia do filmu Listy do M. 4

fot.Kino Świat

Kino Świat poinformowało, że 21 stycznia ruszyły zdjęcia do filmu Listy do M. 4. Na ekranie ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nie wiadomo jednak o czym będzie opowiadała fabuła, jednak patrząc na datę premiery – 4 listopada 2020, możemy spodziewać się powrotu klimatu świątecznego. Poprzednie trzy części zyskały w naszym kraju ogromną popularność, o czym świadczyły rekordowe zarobki.

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Red Notice od Netflixa

Ruszyły prace na planie filmu Red Notice, do którego Netflix zebrał iście gwiazdorską obsadę. Fabuła skupi się na agencie Interpolu, który będzie musiał schwytać złodziejkę dzieł sztuki, która jednak do tej pory pozostawała nieuchwytna. W roli agenta zobaczymy The Rocka, zaś Gal Gadot wcieli się w nieuchwytną kryminalistkę. Do kompletu Netflix dodaje Ryana Reynoldsa w roli najlepszego na świeci oszusta. Według informacji platforma chce zmienić ten projekt w długoletnią franczyzę.

https://www.instagram.com/p/B7kic2QF7PR/?utm_source=ig_web_copy_link

Red Notice ma trafić na Netflix w 2021 roku