WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podsumowanie Dnia – Gry [20.01.2020]

Jakie informacje mogły Wam umknąć? Zbieramy kilka wieści ze świata gier wideo w jedno miejsce.

Dark Souls na szybkości

Uważacie, że jesteście nieźli w Dark Souls Remastered, bo któregoś z bossów pokonaliście za pierwszym razem? To, co powiecie na pewnego gracza, który przeszedł grę bez otrzymania choćby jednego punktu obrażeń?

PlayStation VR 2.0 w 2020. Chyba

Wydawca takich gier VR jak Apollo 11 VR oraz Titanic VR podsumował swój rok. Okazuje się, że w tekście znajdziemy wzmiankę na temat tego, że PlayStation VR 2.0 oraz PlayStation 5 zadebiutują w 2020 roku. Szczerze nie brałbym tego za pewnik, ponieważ już nawet HTC w Chinach się pomyliło przez plotki i zapowiedziało Left 4 Dead 3 na VR.

Gry dla wszystkich

Na Twitterze pewien ojciec przedstawił jak za pomocą Adaptive Controllera od Microsoftu oraz kilku części z eBaya złożył kontroler dzięki, któremu jego niepełnosprawna córka może grać w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Uwaga na ninje krojącego cebulę.

https://twitter.com/JerseyITGuy/status/1218920688125456385

Patent Nintendo wskazuje na stylusa

Nintendo opatentowało nową wersję elementu, który przyczepiamy do Joy-Conów, aby wygodniej grać. Znaczy… Wszyscy dobrze wiemy, że trzymacie to schowane w szafce, bo nikomu nie chce się tego zakładać i zdejmować co chwilę. No więc, nowy patent wskazuje, że „ten” element może mieć w przyszłości doczepiony stylus.

Patent na stylusa w Nintendo Switch

PlayStation znowu chwali się grami

PlayStation to lubi robić krótkie montaże ze swoich gier i reklamować w ten sposób całą konsolę. Mam wrażenie, że w styczniu widziałem już z trzy. To macie jeszcze jeden.