Reklama
aplikuj.pl

Agresywny ojciec namawiał uczniów do zdejmowania maseczek. Skończył w kajdankach

Ruchy antymaseczkowe przybierają w Polsce na sile. Dla wielu osób maseczki są symbolem zniewolenia i jako wolni, pozasystemowi ludzie starają się ewangelizować resztę społeczeństwa. Jedną z takich osób był nadgorliwy ojciec, który terroryzował uczniów jednej ze szkół podstawowych.

Zdejmujcie maski i nagrywajcie!

Wiele szkół, w związku z sytuacją związaną z pandemią, zabroniła rodzicom przebywania na terenie placówek. To pierwsze z nieodpowiedzialnych zachowań agresywnego ojca, który wszedł do jednej ze szkół podstawowych.

Zdecydowanie nieprzeciętnie pobudzony mężczyzna krzyczał do dzieci aby zdejmowały maski i nagrywały go w trakcie interwencji Policji. Noszenie maseczek nazwał pisowską propagandą oraz powtarzał typowe antymaseczkowe hasła dotyczące niezgodności rozporządzeń z konstytucją. Tak, o wszczepianiu chipów też było. Brakowało tylko, aby zaczął rozdawać legitymacje…

Pomimo wielokrotnego upominania przez pracowników szkoły, jak również próśb zapłakanej i wyraźnie zawstydzonej córki, mężczyzna kontynuował głoszenie prawdy. Nagranie z całego zajścia zniknęło już z serwisu YouTube, ale w Internecie nic nie ginie i film dostępny jest pod tym adresem.

Na szczęście cała sytuacja dobrze się skończyła i do akcji wkroczyła Policja, która zabrała mężczyznę. Ale nawet prowadzony w kajdankach nadal wygłaszał głośno swoje poglądy, co można zobaczyć tutaj.

Oby ta interwencja była przykładem do dalszych działań

Powyższe nagranie z fragmentem interwencji i ostatnie działania Policji w Berlinie, jak również Australii, powinno być przykładem dla polskich funkcjonariuszy. Mam wielką nadzieję, że planowany na najbliższą niedzielę warszawski protest w ramach cyklu odwoływania plandemii zostanie rozwiązany w identyczny sposób. Serią mandatów, a jak będzie trzeba to zatrzymaniem liderów całej akcji.

Czytaj też: Maseczki wrogiem Polaków. Umawiają się na wspólne zakupy z odsłoniętymi twarzami

Ruch antymaseczkowych ciągle rośnie w siłę. Stoją za nim te same osoby, które od lat walczą z systemem. Antyszczepionkowcy, komórkosceptycy, osoby walczące z GMO, elektronicznym prześladowanie, porywaniem dzieci w celu tworzenia z nich eliksirów młodości… ogółem zwolennicy spiskowych teorii dziejów.

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że te wszystkie obudzone osoby, żyjące poza systemem w całkowitej opozycji do rządów i wielkich światowych korporacji tworzą swoje społeczności na… Facebooku. Ciężko o lepszy przykład antysystemowej i antykorporacyjnej postawy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News