Reklama

Poradnik świąteczny 2020 – HyperX

Akcja partnerska

Jak już podkreślaliśmy w innym materiale z tej serii, akcesoria komputerowe to dobry i jednocześnie bezpieczny pomysł na świąteczny prezent. Dlatego też po kolejną porcję propozycji sięgamy do oferty firmy XyperX.

Poradnik Świąteczny 2020 WhatNext.pl

Nasz tegoroczny Poradnik Świąteczny został podzielony na dwie części. Produkty każdej firmy znajdziecie w osobnych wpisach, natomiast zbiór wszystkich znajduje się pod poniższym adresem.

Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020

Mysz HyperX Pulsfire Dart dla osób, które nie lubią kabli

Poradnik świąteczny 2020 – HyperX

Pulsefire Dart to pierwsza bezprzewodowa myszka gamingowa od HyperX. Produkt gwarantuje idealną rozgrywkę dzięki niezawodnemu połączeniu bezprzewodowym 2,4GHz, czujnikowi Pixart 3389, przełącznikom Omron oraz ergonomicznemu kształtowi.

W specjalnym oprogramowaniu HyperX NGENUITY ustawisz czułość gryzonia, spersonalizujesz stylowe podświetlenie RGB, a także dostosujesz ustawienia makro. Myszka otrzymała również certyfikat zgodności z ładowarkami bezprzewodowymi Qi, a jedno ładowanie wystarcza nawet na 50 godzin grania.

HyperX Pulsfire Dart

Zobacz: Pierwszy raz HyperX, czyli test Pulsefire Dart

Ładowarka HyperX ChargePlay Base. Bo bezprzewodowy sprzęt trzeba czasem nakarmić

Poradnik świąteczny 2020 – HyperX

ChargePlay Base to uniwersalna ładowarka indukcyjna, dzięki której zasilisz na raz nawet dwa urządzenia z opcją ładowania bezprzewodowego – mysz, słuchawki lub telefon komórkowy. W dwóch dedykowanych polach znajduje się łączna moc 15 W – 10 W na pierwsze położone urządzenie, 5W na drugie.

O 100% naładowaniu urządzenia poinformują Cię podświetlenia LED. Samo urządzenie zostało wyposażone w kabel USB typu C. Base to doskonały kompan dla myszki gamingowej Pulsefire Dart.

HyperX ChargePlay Base

Wielokrotnie chwalona klawiatura HyperX Alloy Origins

Poradnik świąteczny 2020 – HyperX

Poszukujesz niezawodnej klawiatury gamingowej? HyperX Alloy Origins to idealny wybór! To popularna, kompaktowa klawiatura HyperX z wbudowaną pamięcią na trzy profile ustawień, trybem gry, pełnym anti-ghostingiem i N-key rolloverem. Pierwsze, co rzuca się w oczy to niesamowite podświetlenie RGB z efektami, które spersonalizujesz w oprogramowaniu HyperX NGENUITY.

Za wygodę podczas wielogodzinnych rozgrywek odpowiadają również autorskie przełączniki mechaniczne HyperX oraz trójstopniowa regulacja pochylenia klawiatury. Alloy Origins jest również gwarancją trwałości –  korpus klawiatury został stworzony z aluminium stosowanego w lotnictwie.

HyperX Alloy Origins

Czytaj też: Test klawiatury HyperX Alloy Origins

Słuchawki HyperX Cloud Flight S. Pełna swoboda i głęboki dźwięk

Poradnik świąteczny 2020 – HyperX

Idealny dźwięk, swoboda ruchu i aż 30 godzin gry bez kabli – to wszystko zapewnia headset Cloud Flight S. To pierwsze autonomiczne słuchawki HyperX wyposażone w bezprzewodową technologię Qi. Za nieprzerwaną grę odpowiada niezawodne połączenie w paśmie 2,4GHz, zaś za wrażenia z rozgrywki – wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1.

O baterię zestawu słuchawkowego zadbasz dzięki ładowarce ChargePlay Base lub za pomocą kabla ze złączem Micro USB. Codzienne użytkowanie ułatwią wbudowane, modyfikowalne w oprogramowaniu HyperX NGENUITY przyciski sterujące, suwaki ze stali oraz odłączany mikrofon ze wskaźnikiem wyciszenia LED. Cloud Flight S, dzięki miękkiej piance zapamiętującej kształt i przepuszczającej powietrze imitacji skóry, oferują wygodę charakterystyczną dla wszystkich słuchawek marki HyperX.

HyperX Cloud Flight S

Czytaj też: Test bezprzewodowego zestawu HyperX Cloud Flight S
Czytaj też: Poradnik świąteczny 2020