Reklama
aplikuj.pl

Specjalna edycja Porsche 911 Turbo S Embraer tylko dla szalenie bogatych

Porsche 911 Turbo S Embraer, Phenom 300E, zestaw odrzutowca i Porsche

W ramach współpracy między firmą Porsche i Embraer, mający spory zapas gotówki, mogą zapewnić sobie wyjątkowe Porsche 911 Turbo S Embraer.

Lista zakupów: odrzutowiec i Porsche

Problem w tym, że Porsche 911 Turbo S Embraer trafi tylko do garażu nabywców biznesowego odrzutowca Phenom 300E. Firmy nie wspominają o cenie, ale zwykła wersja odrzutowca kosztuje około 9,5 miliona dolarów… i to w podstawowym wydaniu pozbawionym dodatków. Żeby wszystko było jasne – to wyjątkowe Porsche jest „darmowym gratisem ” do odrzutowca.

Czytaj też: Przedpremierowe zdjęcia Porsche Taycan Cross Turismo zwiastują rychły debiut
Czytaj też: Elektryczne aspiracje Mercedesa sięgają nawet hybryd Porsche
Czytaj też: Jak ma się sprzedaż samochodów Porsche? Co z elektrycznym Taycan?

Gratisów jednak w takim pakiecie nie zabrakło, bo przecież warto mieć coś ekstra przy kupnie nowego odrzutowca. Sportowy samochód może wydawać się wystarczającym, ale przecież nikt nie pogardzi pasującymi do całej reszty walizkami, pokrowcem na samochód i zegarki Globetimer UTC z 1919 roku z wzorem odzwierciedlającym samochód i samolot.

Czytaj teżPorsche 911 GT3 na najlepszych przedpremierowych zdjęciach
Czytaj też: Manualna skrzynia kontra PDK Porsche. Różnica w modelach 718 zaskakuje
Czytaj też: Porsche Cayenne w wydaniu Mansory… podoba Wam się?

Zarówno Porsche 911 Turbo S Embraer, jak i odrzutowiec Phenom 300E, zostały podobnie wykończone, co obejmuje błyszczący lakier Platinum Silver Metallic na górnych sekcjach oraz satynowy Jet Grey Metallic na tych dolnych. Te dwa odcienie są podzielone podwójnymi listwami ozdobnymi w kolorze Brilliant Chrome i Speed ​​Blue.