WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera Cyberpunka 2077 w nowym świetle

Po raz kolejny Jason Schreier wszedł w światło reflektorów po tym, jak ukazał prawdę z grą Anthem, która była robiona na kolanie i zwyczajnie nie mogła się udać, bo sami twórcy nie wiedzieli, co dokładnie robią. Teraz z kolei podrzucił nam nieco informacji o premierze Cyberpunka 2077 i choć to jedynie plotki lub niepotwierdzone przecieki, które mogły się przedawnić, to i tak mają sporo sensu. 

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red przewiduje crunch przed premierą gry

Schreier na swoim Twitterze stwierdził, że CD Projekt Red planowało premierę gry Cyberpunk 2077 w tym roku, ale z czasem okazało się, że to po prostu nie może się udać. Podobno usłyszał o tym aż z trzech źródeł:

Cyberpunk celował z premierą na 2019 rok, ale nawet w studiu wierzono, że to nierzeczywisty cel.

Jednak to, czego nie udało się dopełnić, niespecjalnie nas interesuje, co nie? Teraz ten znany dziennikarz uważa (pytanie, czy nie stoją za tym jakieś podszepty z poufnych informacji?), że premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się raczej w pierwszej połowie 2020 roku. O tym mamy się z kolei dowiedzieć oficjalnie już podczas tegorocznych targów E3. I to ma sens, bo nawet sama firma uważała niegdyś, że ta edycja targów będzie „najważniejszą w jej historii”.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – masa informacji o występie na E3 2019

Źródło: Twitter