WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera Divinity: Fallen Heroes opóźniona przez masę pracy

Premiera Divinity: Fallen Heroes nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Gra musiała zostać na jakiś czas odłożona na bok.

Pamiętacie o Divinity: Fallen Heroes? Dla przypomnienia jest to produkcja, którą najłatwiej jest określić X-COMem w świecie Divinity. Odpowiadają za nią dwa studia, a konkretnie mówimy tutaj o Larian Studios oraz Logic Artists.

Premiera gry miała odbyć się w listopadzie 2019 roku, ale od momentu zapowiedzi nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej informacji. Sprawiło to, że gracze zaczęli się niepokoić. Albo ktoś tutaj fatalnie prowadzi marketing gry albo projekt umarł. Byłoby szkoda, bo zapowiada się fantastyczna produkcja!

Wiemy już jednak, że z grą jest wszystko w porządku. Okazało się po prostu, że w międzyczasie Larian Studios dostało zlecenie na wykonanie Baldur’s Gate III. Logic Artsits też mają swoje projekty i nawał pracy sprawił, że postanowiono na chwilę odłożyć prace przy Fallen Heroes.

Kiedy zatem nastąpi premiera Divinity: Fallen Heroes? Na ten moment deweloperzy nie chcą niczego obiecywać. Ja się im jednak zupełnie nie dziwię. Wrota Baldura to taka marka, że też obchodziłbym się z nią jak z jajkiem. A o jakość obu gier jestem spojony. Larian zawsze dostarcza.

ŹRÓDŁO: Wccftech