WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Premiera Dying Light Hellraid za miesiąc, ale zagrać możecie już teraz

Premiera Dying Light Hellraid dalej może dziwić. Ale tytuł wygląda naprawdę dobrze.

Co jakiś czas zastanawialiśmy się jaką grą mógł być niewydany nigdy przez Techland Hellride. Pierwsze informacje o grze bardzo mi się podobały, ale produkcja ostatecznie została anulowana. Teraz jednak tytuł powraca jak dodatek do pierwszego Dying Light.

Nowy zwiastun pokazuje fragmenty rozgrywki i zdecydowanie zachęca do zabawy w tym nietypowym połączeniu udanej produkcji z niewydanym nigdy tytułem.

Czytaj też: Narzekanie nic nie daje. The Last Of Us Part 2 to hit sprzedażowy

Piekielny wymiar, do którego trafimy zapełniony jest całkowicie nowymi, demonicznymi wrogami, których pokonacie, korzystając z szeregu broni w stylu fantasy. Niezależnie od tego, czy zechcecie sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkę, czy w co-opie do 4 osób, gra zawsze ma stawiać duże wyzwanie.

Co ciekawe sam dodatek nie jest jakoś bardzo drogi. Składając zamówienie przedpremierowe na Steam zapłacimy tylko 34,99 zł. Jeśli zdecydujemy się na ten pre-order – już teraz otrzymamy dostęp do bety, która właśnie trwa a zakończy się 29 czerwca. Dying Light Hellraid trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One 23 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News