WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Premiera Elden Ring może być nawet za tydzień

Premiera Elden Ring może być nawet za tydzień

Czekacie na nową grą From Software? Premiera Elden Ring może odbyć się już niemalże w każdej chwili. Ależ zwlekają z informacjami!

W przypadku gry From Software niektórzy czekają już tyle, że zaczęli się obawiać, iż tytuł został skasowany. Ale nic z tych rzeczy. Produkcja jest już prawie gotowa i weźmie nas z zaskoczenia.

Czytaj też: Premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 coraz bliżej
Czytaj też:
Działające pojazdy w Fallout New Vegas. Najlepsze RPG powraca!
Czytaj też:
Gry wideo podczas pandemii niczym ryba w wodzie

Kiedy premiera Elden Ring?

W końcu lepiej pracować w spokoju i być pewnym jakości gry i dopiero wtedy ogłosić jej datę wydania, prawda? Z takiego założenia wychodzi przynajmniej From Software, które nie zdradza na temat swojej nowej produkcji zbyt dużo. Wiedzieliśmy od Lance’a McDonalda, który słynie z odnajdywania ciekawostek w kodach gier From Software, że z jego informacji Elden Ring jest już praktycznie skończone i gra jest tylko szlifowana.

Czytaj też: One Sony. Tajemniczy program Sony, z którego powstanie 10 filmów i seriali na podstawie gier
Czytaj też:
Halo Infinite Xbox One. Anulowane czy nie?
Czytaj też:
Cyberpunk 2077 na PS1. Demake gry prezentuje najlepsze błędy

To samo teraz potwierdza inny informator, Francesco Fossetti. Zdradził on, że gra w tym momencie to już niemalże gotowy produkt i ekipa z From Software aktualnie na spokojnie szlifuje sobie grę. Ciekawe jak szybko będzie premiera od momentu publikacji nowego zwiastuna?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News