Premiera Elden Ring może być nawet za tydzień

elden ring

Czekacie na nową grą From Software? Premiera Elden Ring może odbyć się już niemalże w każdej chwili. Ależ zwlekają z informacjami!

W przypadku gry From Software niektórzy czekają już tyle, że zaczęli się obawiać, iż tytuł został skasowany. Ale nic z tych rzeczy. Produkcja jest już prawie gotowa i weźmie nas z zaskoczenia.

Czytaj też: Premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 coraz bliżej
Czytaj też:
Działające pojazdy w Fallout New Vegas. Najlepsze RPG powraca!
Czytaj też:
Gry wideo podczas pandemii niczym ryba w wodzie

Kiedy premiera Elden Ring?

W końcu lepiej pracować w spokoju i być pewnym jakości gry i dopiero wtedy ogłosić jej datę wydania, prawda? Z takiego założenia wychodzi przynajmniej From Software, które nie zdradza na temat swojej nowej produkcji zbyt dużo. Wiedzieliśmy od Lance’a McDonalda, który słynie z odnajdywania ciekawostek w kodach gier From Software, że z jego informacji Elden Ring jest już praktycznie skończone i gra jest tylko szlifowana.

Czytaj też: One Sony. Tajemniczy program Sony, z którego powstanie 10 filmów i seriali na podstawie gier
Czytaj też:
Halo Infinite Xbox One. Anulowane czy nie?
Czytaj też:
Cyberpunk 2077 na PS1. Demake gry prezentuje najlepsze błędy

To samo teraz potwierdza inny informator, Francesco Fossetti. Zdradził on, że gra w tym momencie to już niemalże gotowy produkt i ekipa z From Software aktualnie na spokojnie szlifuje sobie grę. Ciekawe jak szybko będzie premiera od momentu publikacji nowego zwiastuna?