Reklama
aplikuj.pl

Premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 coraz bliżej

premiera final fantasty 7 remake part 2

Okazuje się, że premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 może być bliżej niż dalej. Jedna z aktorek zdradziła co nieco o swojej pracy.

Final Fantasy 7 Remake mnie rozłożyło. Tak dobrej produkcji się po prostu nie spodziewałem. Nie grałem w oryginał i nie miałem żadnych oczekiwań wobec remake’u. Ale to demo było zbyt dobre! No i wpadła mi w ręce pełna wersja siódemki i przepadłem. Rewelacja! Kto nie grał – niech nadrabia. (PS. ale The Last of Us Part 2 z genialną Abby i tak lepsze ;))

Czytaj też: Gry wideo podczas pandemii niczym ryba w wodzie
Czytaj też:
Najbardziej irytujące problemy Xbox Series X
Czytaj też:
Najbardziej irytujące problemy PS5

Premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 coraz bliżej

Deweloperzy mogą teraz zrobić z fabułą co chcą, bo tak namieszali pod w remake’u, że nawet najwięksi fani nie wiedzą czego do końca się spodziewać. Nie wiemy nawet kiedy premiera „Part 2”, ale możemy się domyślać, że prace są już na zaawansowanym etapie.

https://twitter.com/asukayoshikawa/status/1342254416393428992?s=20

Czytaj też: One Sony. Tajemniczy program Sony, z którego powstanie 10 filmów i seriali na podstawie gier
Czytaj też:
Games with Gold styczeń 2021 – not great, not terrible
Czytaj też:
Jak szybciej pobierać gry na PS5?

Asuka Yoshikawa, która odpowiadała w oryginale za to jak poruszała się Aerith wrzuciła na Twittera wpis, w którym wspomina o pracy na planie z aktorem, który wcielał się za to w Final Fantasty 7 Remake w… Sephirotha. Ewidentnie zatem Part 2 jest już w produkcji. Czyżby premiera Final Fantasy 7 Remake Part 2 miała nas wziąć z zaskoczenia? A może… to tylko początek prac? Co by to nie było – czekam!