Reklama
aplikuj.pl

Dzisiaj premiera Xiaomi Mi 11 Ultra. Cała seria liczy aż pięć modeli

Dzisiaj odbędzie się wyczekiwana premiera Xiaomi Mi 11 Ultra. Obok niego pojawią się też kolejne modele serii Mi 11, która łącznie będzie liczyła aż pięć smartfonów.

Premiera Xiaomi Mi 11 Ultra – dwa ekrany i potężny aparat

Premiera Xiaomi Mi 11 Ultra odbędzie się dzisiaj o godzinie 12:30. Niezawodny Evan Blass zamieścił w sieci zdjęcia nowych smartfonów. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dotyczące umieszczenia dodatkowego ekranu na ogromnej wyspie aparatu.

Główny aparat to trzy obiektywy. Od szerokokątnego o ekwiwalencie 12mm, do teleskopowego zoomu z ogniskową 120mm.

Czytaj też: Jak wypada Xiaomi Mi 11 Ultra w Geekbench?

Xiaomi Mi 11i może być mocną konkurencją dla… Mi 11

Jeśli przecieki potwierdzą się, Xiaomi Mi 11i nie będzie się mocno różnić od podstawowego wariantu Mi 11. Mowa jest o minimalnie mniejszym ekranie o rozdzielczości FullHD+ (niższej niż w Mi 11), słabszym aparacie szerokokątnym oraz wolniejszym ładowaniu akumulatora. Jednak większość specyfikacji ma pozostać na takim samym poziomie.

Czytaj też: Test Xiaomi Mi 11 – najlepszy flagowiec w historii firmy!

Xiaomi Mi 11 Lite i Xiaomi Mi 11 Lite 5G – znowu tanio i z 5G?

Xiaomi Mi 10 Lite 5G był jednym z najtańszych smartfonów z łącznością piątej generacji. W przypadku Mi 11 Lite 5G możemy spodziewać się czegoś podobnego.

Dotychczasowe przecieki mówią o ekranie o przekątnej 6,67 cala, układzie Qualcomm Snapdragon 732G oraz akumulatorze o pojemności 5000 mAh.

Premiera Xiaomi Mi 11 Ultra z niespodzianką?

Cały czas w obiegu pozostaje powrót serii Xiomi Mi Mix w postaci modelu Mi Mix Fold z zupełnie nowym podejściem do aparatu. Czy faktycznie do tego dojdzie, przekonamy się już dzisiaj o 12:30. Wydarzenia można źledzić na kanale YouTube Xiaomi oraz na Facebooku firmy.