Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze premiery gier – wrzesień 2022

premiery gier

Przed Wami kolejne premiery gier, na które warto zwrócić warto uwagę. Wrzesień jest jednak szczególnym miesiącem i warto zastanowić się nad wyborem najbliższych gier.

Premiery gier we wrześniu

Dlaczego ten miesiąc wydaje się być specjalny? To właśnie on kończy długą posuchę w branży gier. Sam w ostatnich miesiącach głównie zwiedzam Night City, odnajdując masę ciekawych historii ukrytych w grze przez CD Projekt RED, ale zdaje się, że od października wajcha zostaje przestawiona w drugą stronę.

Czytaj też: Recenzja gry Ghostwire Tokyo

Wrzesień kończy się premierą FIFY, a od października mamy premiery takich gier jak Call of Duty, A Plague Tale Requiem, DLC do Dying Light 2, Gotham Knights, New Tales form the Borderlands, Bayonetta 3 i… nawet nie wymienię wszystkich ciekawych produkcji. Zatem zastanówcie się, czy nie warto może odłożyć funduszy na kolejne miesiące, które będą obfitowały w potencjalnie znakomite premiery? Tymczasem, rzućmy uwagę, co oferuje ostatni, spokojny miesiąc roku.

LEGO Brawls – 2 września

Wykreuj wymarzonych najlepszych minifigurkowych awanturników i przebij się przez wszystkie swoje ulubione motywy LEGO w pierwszym drużynowym pakiecie bijatyk w uniwersum LEGO. Zagraj z przyjaciółmi w domu lub na całym świecie i sprawdź, jak wypadniesz na tle konkurencji.

The Last of Us: Part I – 2 września

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie w The Last of Us – grze, która zdobyła ponad 200 nagród za tytuł roku. W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

Czytaj też: Recenzja Odrodzenie. Czy tak wygląda idealne sci-fi?

Train Sim World 3 – 6 września

Podbij amerykańskie góry, wożąc ciężkie ładunki potężnymi lokomotywami, zawieź pasażerów do brytyjskiej stolicy w rekordowym czasie i pędź od kraju związkowego do kraju związkowego szybkim niemieckim składem. Opanuj moc maszyn w Train Sim World 3.

NBA 2K23 – 8 września

Stań na wysokości zadania w grze NBA 2K23. Pochwal się talentem w trybie MyCAREER. Połącz gwiazdy All-Stars z ponadczasowymi legendami w trybie MyTEAM. Zbuduj własną dynastię w trybie MyGM lub poprowadź ligę NBA w nowym kierunku w trybie MyLEAGUE.

Steelrising – 8 września

Paryż, rok 1789. Rewolucja Francuska została stłumiona przez Ludwika XVI i jego bezlitosną armię automatów. W tej wymagającej grze RPG akcji niezwykła mechaniczna tancerka Aegis musi w pojedynkę stawić czoła żołnierzom króla i odwrócić bieg historii.

Splatoon 3 – 9 września

Wkrocz do Splatlands, spalonej słońcem pustyni zamieszkanej przez zaprawione w bojach Inklingi i Octolingi. Splatsville, miasto chaosu, to napędzane adrenaliną serce tego zakurzonego pustkowia.

Czytaj też: Recenzja The Last of Us Part 1

Isonzo – 13 września

Zaciekła walka w Alpach w tej autentycznej strzelance pierwszoosobowej wystawi twe taktyczne umiejętności na próbę. Walcz pomiędzy malowniczymi szczytami, urwistymi dolinami i idyllicznymi miasteczkami północnych Włoch.

Return to Monkey Island – 19 września

Return to Monkey Island to nieoczekiwany, ekscytujący powrót twórcy serii Rona Gilberta, który kontynuuje historię legendarnych gier przygodowych The Secret of Monkey Island i Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge opracowanych we współpracy z Lucasfilm Games.

Valkyrie Elysium – 29 września

Ta gra RPG akcji zawiera charakterystyczne dla serii systemy Einherjarów i kombinacji, dzięki którym gracze mogą cieszyć się szybką, trójwymiarową walką. Unikalny styl artystyczny gry pięknie przedstawia świat popadający w ruinę w obliczu nadciągającego Ragnaroku. Rozgrywkę wzbogaca też niezapomniana ścieżka dźwiękowa skomponowana przez weterana serii, Motoiego Sakurabę.

FIFA 23 – 30 września

FIFA 23 wprowadza światową piłkę na murawę dzięki technologii HyperMotion2, która jeszcze bardziej zwiększa realizm rozgrywki, dostępnym później zarówno kobiecym, jak i męskim rozgrywkom FIFA World Cup, a także kobiecym zespołom klubowym, funkcjom crossplay i nie tylko.